Granty a projekty

Projekty

Projekt MODERNIZACE ZAŘÍZENÍ A VYBAVENÍ ŠKOL MČ PRAHA 13, odkaz (Velikost: 74.63 kB)

"Cílem je zvýšení kvality vzdělávání s ohledem na specifické vzdělávací potřeby žáků. Dojde k obnově multifunkční PC učebny a polytechnické učebny i k posílení vnitřní konektivity za účelem rozvoje klíčových kompetencí žáků."

Projekt PRIMAS PRAHY 13, odkaz (Velikost: 71.59 kB)

Projekt Inkluze v ZŠ Bronzová, odkaz
Projekt Inkluze v ZŠ Bronzová II, odkaz

Stáže

Stáž Švédsko - Skillingaryd, 14. 9. - 17. 9. 2022, M. Tajbrová, D. Lópezová, odkaz na prezentaci

Stáž Chorvatsko - Split, 5. - 8. 6. 2022, Kl. Seifertová, P. Konkolská, odkaz na prezentaci

Stáž Španělsko - Málaga, 6. 6. - 9. 6. 2022, L. Birková, D. Lópezová, odkaz na prezentaci

Stáž Portugalsko, 15. 11. - 19. 11. 2021, odkaz na pdf (Velikost: 744.09 kB)

Můžete si stáhnout stručnou prezentaci ke stáži v Portugalsku, které se zúčastnily paní učitelka P. Konkolská a paní učitelka M. Tajbrová.

Stáž Dánsko, 7. 11. - 10. 11. 2021, odkaz na pdf (Velikost: 602.68 kB)

Můžete si stáhnout stručnou prezentaci ke stáži v Dánsku, které se zúčastnily paní učitelka L. Birková a paní učitelka I. Wintrová.

Stáž Švédsko, 8. - 11. 3. 2020, odkaz na prezentaci

Můžete si stáhnout stručnou prezentaci ke stáži ve Švédsku, na které paní ředitelka A. Šoukalová a paní zástupkyně P. Tomsová sdílely své zkušenosti se švédskými kolegy.