Školní řád

ŠKOLNÍ ŘÁD

Řád školy, k 1. 9. 2023, pdf (Velikost: 576.99 kB)

Klasifikační řád, k 1. 9. 2023, pdf (Velikost: 609.06 kB)

Žákovský školní řád

1. My, žáci ZŠ s RVJ Bronzová, bereme na vědomí, že elektronická žákovská knížka je důležitý dokument, do kterého pravidelně nahlížíme.

1. Chováme se k sobě hezky a mile, neděláme rozdíly, každý se baví s každým.

1. Staráme se o svoji třídu, neničíme školní majetek a udržujeme pořádek v areálu školy.

1. Zdravíme všechny dospělé, nepoužíváme vulgární výrazy.

1. V hodinách pracujeme dle pokynů učitele, dáváme pozor, nevykřikujeme a během výuky bez souhlasu vyučujícího neopouštíme školní budovu.

1. Nesmíme šikanovat ani šikaně přihlížet.

1. Do školy chodíme přiměřeně a čistě oblečeni. Nenosíme žádné předměty, které by mohly komukoliv ublížit.

1. Chováme se ekologicky, třídíme odpad.

1. V průběhu vyučovacích hodin máme vypnutá veškerá elektronická zařízení (mobilní telefon, chytré hodinky atd.). Za tyto přístroje si sami ručíme.

1. Používání a distribuce jakýchkoliv návykových látek (tabákové výrobky, alkohol, drogy atd.) je v prostorách školy přísně zakázané. Jsme si vědomi kázeňských postihů v případě porušení tohoto zákazu.

žáci ZŠ s RVJ Bronzová