RNB School - talentové zkoušky

Vážení a milí rodiče, milé děti,

máme velkou radost, že máte chuť společně s námi rozehrát novou Základní uměleckou školu

RNB SCHOOL. Váš zájem nás na základě vyplněné tabulky o předběžném zájmu opravdu těší.
V případě, že jste do tabulky uvedli (i vy co jste to nestihli) k některému z oborů křížek (X),
kontaktujte nás prosím na naší e-mailové adrese: tvoje@rnbschool.cz
Stačí nám zanechat krátkou zprávu, například: „Chci být v RNB SCHOOL.“

Následně se s vámi spojíme a sdělíme vám bližší informace.
Můžete uvést případně i telefonní číslo, rádi vám sdělíme informace i telefonicky.
Domluvíme se na společných setkání, abychom se seznámili a zjistili míru vašeho talentu,

se kterým budeme společně hravě pracovat na dosažení cíle ve vašem vysněném oboru.

Za tým RNB SCHOOL
ředitel Radek Blahuš

P.S. S veškerými dotazy se prosím již obracejte pouze na nás, nikoliv na vedení ZŠ s RVJ Bronzová.

Děkujeme !