Základní umělecká škola na Bronzovce

Zobrazeno: 522x

Vážení rodiče,

od nového školního roku (tj. září 2024) otevíráme novou základní uměleckou školu RNB School při vaší základní škole Bronzová v hudebních oborech zpěv, hra na klavír nebo hra na kytaru.

Rádi bychom zjistili, zda byste měli zájem o naše vzdělávání v předběžném nezávazném náboru.

V případě zájmu vašich dětí zaškrtněte anonymně v níže uvedeném odkazu preferovaný obor.

ODKAZ ZDE

V průběhu léta vás budeme prostřednictvím základní školy informovat o závazných přihláškách.

Za tým RNB School,
Radek Blahuš, ředitel školy

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.