Školní poradenství

Školní poradenský tým:

Výchovný poradce pro II. stupeň - žáci se speciálními vzdělávacími potřebami - Mgr. Michal Mareš

Výchovný poradce pro I. stupeň - žáci se speciálními vzdělávacími potřebami - Mgr. Klára Seifertová

Kariérové poradenství - Mgr. Veronika Kurková

Školní metodik prevence - Bc. Josef Chamula, spolupráce s Proxima Sociale,

Preventivní program školy ve školním roce 2023/2024, viz pdf (Velikost: 616.3 kB)

- náplň práce školního metodika prevence viz pdf (Velikost: 370.8 kB)

Školní psycholožka - Mgr. Petra Jurečková

- náplň práce školního psychologa viz pdf (Velikost: 370.8 kB)

Informativní materiály

Bezpečnost na internetu, autorka: Mgr. Eva Krausová, pdf (Velikost: 11.01 MB)

Kyberprostor, kyberšikana a kybernásilí, autorka: Mgr. Eva Krausová, pdf (Velikost: 563.66 kB)

Šikana, autorka: Mgr. Eva Krausová, pdf (Velikost: 6.57 MB)

Péče o duševní zdraví v době pandemie, autorka: Mgr. Eva Krausová, pdf (Velikost: 6.57 MB)