Anglický časopis

DUBNOVÉ ČÍSLO

Nové číslo našeho Bronzovka English Newsletter je již k dispozici! Začtěte se do našich bláznivých aprílových dobrodružství a užijte si to stejně tak, jak jsme si to užili i my. Nezapomeňte taky mrknout na náš facebook, tam nás taky můžete najít!

Lucy Birková

Newsletter April 2021/2022 (Velikost: 46.89 MB)

BŘEZNOVÉ ČÍSLO

Jarní vánek, zpěv ptáčků, rozkvetlé květy a březnové číslo Bronzovka English Newsletter! Co může být lepší kombinace? Tak se pusťte do čtení našeho posledního čísla a hezky si to užijte! Nezapomeňte se taky mrknout na facebook naší školy, tam jsme taky.

Lucy Birková

Newsletter March 2021/2022 (Velikost: 12.6 MB)

LEDNOVÉ A ÚNOROVÉ ČÍSLO

Čas čekání je u konce, lednové a únorové číslo je k pročtení nejen na webu naší školy, ale na recepci a můžete jej najít i na facebookové stránce naší školy. Přejeme Vám krásné čtení!

Lucy Birková

Newsletter January 2021/2022 (Velikost: 23.03 MB)

Newsletter February 2021/2022 (Velikost: 23.93 MB)

PROSINCOVÉ ČÍSLO

Vánoční skřítci právě pověsili vánoční číslo našeho Bronzovka English Newsletter na web a samozřejmě ho taky přinesli na recepci naší školy. Vychutnejte si naše veselé chvilky a pusťte se do čtení o našich vánočních hodinách anglického jazyka.

Lucy Birková

Newsletter December 2021/2022 (Velikost: 14.37 MB)

LISTOPADOVÉ ČÍSLO

Listopadové číslo našeho Bronzovka English Newsletter právě přistálo na webu a recepci školy! Nenechte si ujít naše dobrodružství a zpříjemněte si volné chvilky čtením našich nejnovějších zážitků v hodinách anglického jazyka.

Lucy Birková

November 2021/2022 (Velikost: 4.86 MB)

ŘÍJNOVÉ ČÍSLO

Říjnové číslo Bronzovka English Newsletter je tady!

Naše hodiny byly zajímavé a plné zábavy, hodně jsme se nasmály a hrály mnoho her, díky kterým je naše angličtina zase o něco lepší. Neváhejte a začtěte se do našich úžasných dobrodružství!

Lucy Birková

October 2021/2022 (Velikost: 14.02 MB)

ZÁŘIJOVÉ ČÍSLO

Co bylo dnes ve škole? Nic. Co jste dělali dnes na angličtině? Nic. Taky to znáte? Tak víte co? Teď se už ptát nemusíte! Každý měsíc můžete nahlídnout do naší novinky – anglického časopisu, který vás seznámí s aktivitami a pracemi vašich dětí. Věříme, že si Bronzovka English Newsletter zamilujete a stanete se našimi pravidelnými čtenáři! Vždy na webu a recepci školy! ;)

Lucy Birková

September 2021/2022 (Velikost: 12.89 MB)