Školní dopravní hřiště

Školní dopravní hřiště při ZŠ Bronzová je opět v provozu, a to pro mateřské školky a základní školy zřízené MČ Praha 13 (MŠ a ZŠ Praha 13 - zdarma).

Ceník pro MŠ a ZŠ mimo MČ Praha 13:

1h. dopr. hřiště bez semaforů       - 350,-Kč

1h. dopr. hřiště včetně semaforů  - 500,-Kč

půjčovné koloběžka/kolo + helma - 20,-Kč/žák/dítě

Fakturace proběhne po využití hřiště.

Hřiště je přístupné ve dnech školního vyučování od 25. září do 30. listopadu 2023 a od 1. března do 21. června 2024.

Vstup do areálu je umožněn pouze předem objednaným skupinám.

Kontaktní osoba pro dopravní hřiště - Dana Mantelová, tel. 603 576 770, dana.mantelova@zs-bronzova.cz.

Provozní doba je od 9:00 do 12:00 - vchod brankou z ulice U Jezera. Skupina musí být přítomna 5 min. před domluveným časem návštěvy.

ZŠ Bronzová nezajišťuje výuku dopravní výchovy vedenou instruktorem.

V případě požadavku zajistíme zapůjčení jízdních kol a koloběžek včetně přileb.

V rámci organizované výuky odpovídá za kázeň, pořádek a dodržování provozního řádu pedagogický dozor objednané skupiny, který musí být při všech činnostech organizované výuky přítomen.

Jízda na koloběžkách a jízdních kolech bez ochranné přilby je zakázána.

Provozní řád dopravního hřiště ZŠ Bronzová