Lyžování se školou

Rakousko - Postalm - zájezd již proběhl

I v letošním školním roce nabízíme pro naše žáky lyžařský výcvik, který měl v loňském školním roce velký úspěch.

Nabídka je určena přednostně pro žáky 8. a 7. ročníků - z toho žáci vyššího ročníku mohou být upřednostněni. V případě volných kapacit může být výcvik doplněn i žáky z jiných ročníků 2. stupně.

Kdy: 23. ledna 2024 - 27. ledna 2024, odjezd 6:30, přibližný návrat 20:00
Cena: 7 700 Kč + přibližně 900 Kč za osobu doprava (autobus) + přibližně 300 Kč pojištění

Cena zahrnuje: ubytování, stravování formou plné penze, 5ti denní skipas
Místo: Rakousko - středisko Postalm

Potvrzení zájmu o účast ve výcviku není automaticky potvrzená přihláška k zájezdu.
Potvrzení účasti v zájezdu obdržíte nejpozději v termínu po ukončení přihlašování.

Zájem o účast potvrďte nejpozději do 15. 10. 2023:

Vedoucí zájezdu - Mgr. Ondřej Filip

ondrej.filip@zs-bronzova.cz