Zájezdy do zahraničí

Ve školním roce 2023/2024 nabízíme žákům 2. stupně možnost zúčastnit se zahraničních poznávacích zájezdů do Rakouska, Španělska a Velké Británie. Všechny zájezdy jsou realizovány ve spolupráci s cestovní kanceláří PRO TRAVEL, s.r.o, která je ověřeným a osvědčeným partnerem pro realizaci těchto akcí.

Věříme, že si z naší letošní nabídky vyberete!

Bližší informace k jednotlivým akcím jsou zveřejněny níže. Zájezdy jsou tematicky rozděleny pro různé ročníky 2. stupně a zaměřené na země, jejichž jazyky jsou v naší škole vyučovány. Upřednostněni budou žáci vyšších ročníků, přesto přihlášky mohou podávat všichni žáci z uvedených ročníků, kteří o účast projeví zájem. Jazykové zaměření žáků není podmínkou k účasti v zájezdech.

V případě zájmu o účast v zájezdu, zašlete prosím email s informací konkrétnímu vedoucímu zájezdu na níže uvedený kontakt. Zaslaný email není automaticky potvrzením o přihlášení k zájezdu!

Následně obdržíte další informace.

Termíny pro přihlašování:

Adventní Vídeň          - nejpozději do 25. 09. 2023 - úhrada je ve dvou splátkách - zájezd již proběhl

Katalánská mozaika  - nejpozději do 10. 10. 2023 - úhrada je ve třech splátkách - přihlašování ukončeno

Severní Wales            - nejpozději do 25. 09. 2023 - úhrada je ve třech splátkách - přihlašování ukončeno

Rodiče, pokud mají možnost, mohou využít k úhradě části nebo i celého zájezdu příspěvek zaměstnavatele nebo z FKSP.

PRO TRAVEL, s.r.o. tento způsob úhrady přijímá!

Adventní Vídeň

Žákům 6. - 9. ročníku nabízíme možnost zúčastnit se ve dnech 20. - 21. 12. 2023 dvoudenního adventního zájezdu do Vídně a okolí hlavního města Rakouska. Nabídku bohatého programu včetně ceny a dalších informací naleznete v příloze Adventní Vídeň - informace (Velikost: 256.5 kB)

Kontaktní osoba:

Mgr. Dagmar Lópezová

dagmar.lopezova@zs-bronzova.cz

Katalánská mozaika

Žákům 6. - 9. ročníku nabízíme možnost zúčastnit se poznávacího zájezdu do Španělska, s ubytováním na pobřeží Costa Brava a bohatou škálou výletů. Zájezd se uskuteční v termínu 28. 04. - 04. 05. 2024, což je jedno z nejlepších období pro návštěvu jinak horkého Španělska. Nabídku programu včetně ceny a dalších informací naleznete v příloze Katalánská mozaika - informace (Velikost: 181.03 kB)

Kontaktní osoba pro potvrzení předběžného zájmu o účast v zájezdu:

Ing. Mária Tajbrová

maria.tajbrova@zs-bronzova.cz

Severní Wales

Žákům 8. - 9. ročníku nabízíme možnost zúčastnit se ve dnech 18. - 24. 05. 2024 poznávacího zájezdu do Velké Británie, konkrétně do Anglie a severního Walesu. Nabídku programu včetně ceny a dalších informací naleznete v příloze Severní Wales - informace (Velikost: 256.88 kB)