Průkaz ISIC Školák

ISIC (International Student Identity Card) je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta a ISIC Školák je jeho variantou pro žáky základní školy. Průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO. Všichni držitelé průkazu ISIC Školák mohou využívat stejných výhod jako držitelé průkazu ISIC, a to ve skoro 130 zemích světa.

Jaké jsou výhody průkazu ISIC Školák?

• ISIC Školák je akceptován v řadě institucí a ve veřejné dopravě jako potvrzení věku žáka.
  • Na žáka i celou rodinu čeká spousta benefitů po celém světě. ISIC je platný ve skoro 130 zemích a lze jej využít na 130 000 místech. V ČR se držitelé průkazu můžou těšit na tisíce slev.
  • Průkazy, které vydává ZŠ s RVJ Bronzová, slouží ve škole také jako čipová karta do školních systémů (vstup do budovy, evidence docházky žáka, odebírání obědů ve školní jídelně).
  • Digitální verze průkazu a všechny výhody ISIC Školák vždy po ruce díky mobilní aplikaci ALIVE APP.

Jak pořídíš průkaz ISIC Školák?

Můžeš získat školní průkaz ISIC Školák, který vydává přímo ZŠ s RVJ Bronzová. Platnost školního ISIC Školák může být až pět let. Ta začíná vždy v září a je omezena délkou docházky na školu. Žák v první třídě tedy bude mít ISIC Školák až do konce páté třídy, deváťák jen na rok.

Jaké doklady potřebuji k vystavení průkazu?

K vystavení jednorázového průkazu budeš potřebovat barevnou fotografii vhodnou na průkaz (minimálně 450 x 540 pixelů), kterou lze pořídit mobilním telefonem před světlou zdí.  Dále je potřeba vyplnit Žádost o vystavení průkazu ISIC Scholar (Velikost: 1.28 MB)

Školní ISIC Školák je levnější! Poplatek je 350,- Kč na celou dobu platnosti. Průkazy vystavené mimo školu stojí 500,- Kč na jeden rok. V případě ztráty nebo zničení průkazu vystavíme duplikát za 100,- Kč.

Tak na co ještě čekáš? Vyplň žádost a užívej si výhod a slev!

V případě jakýkoliv nejasností nebo nefukčnosti ISIC karty kontaktujte Mgr. Veroniku Kurkovou, e-mail: veronika.kurkova@zs-bronzova.cz.