Odhlášení obědů, nemocný žák

Zobrazeno: 2073x

Odhlášení obědů

Prostřednictvím aplikace www.strava.cz  (číslo jídelny 0821) - do 14:00 hod. předchozího dne  (odhlášení/objednávka obědů na pondělí, vždy v pátek do 14:00 hod.)

E-mailem:           jidelna@zs-bronzova.cz - do 8:00 hod. odhlašovaného dne

Telefonicky:        235 514 466 - od 7:00 do 8:00 hod. odhlašovaného dne

Pouze SMS:       605 249 199 - do 8:00 hod. odhlašovaného dne

Výdej obědu pro nemocného žáka

První den nepřítomnosti žáka lze vydat oběd domů. Ostatní dny nepřítomnosti je nutno odhlásit.

Výdej do jídlonosičů je možný v těchto případech v čase 11:00 - 11:40 hod.

Jídlo nevydáváme do skleněných nádob!

Na pozdě odhlášené obědy nebude brán zřetel. Neodhlášené a neodebrané obědy propadají.

Vstup do školní jídelny je přímo z pozemku školy, od hlavní brány školy po chodníku směrem vlevo nahoru, následně vpravo boční bránou a přímo rovně.