Pověřenec organizace

Sluneční náměstí č. p. 2580/13
158 00 Praha 5 - Stodůlky
E-mail: poverenec@p13.mepnet.cz

Dokument o zpracování osobních údajů obsahuje:

Obecná informace o zpracování osobních údajů ve škole a kontakt na pověřence ZŠ s RVJ Bronzová 2027 (Velikost: 305.54 kB)

Informace o rozsahu zpracování osobních údajů v agendách školy

Dokument o souhlasu se zpracováním osobních údajů:

Souhlas se zpracováním osobních údajů (aktualizace k 1. 7. 2023) (Velikost: 496.05 kB)

Dokument o odnětí informovaného souhlasu:

Odnětí souhlasu se zpracováním osobních údajů (Velikost: 802.59 kB)

vedení školy ZŠ s RVJ Bronzová