Vnitřní řád školní družiny

Zobrazeno: 2374x

VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ DRUŽINY

Vnitřní řád ŠD, k 1. 9. 2023pdf (Velikost: 495.04 kB)

Změny, které budou zahrnuty ve Vnitřním řádu školní družiny s platností od 1. 9. 2024:

Úplata za ŠD ve školním roce 2024/2025 je 300,- Kč za 1 měsíc. Uhradit lze jednorázově celý školní rok – částka 3.000,- Kč  nejpozději do 15. září nebo ve dvou splátkách:

nejpozději do 15. září částka 1.200,- Kč za období září – prosinec,

nejpozději do 15. ledna částka 1.800,-Kč za období leden – červen.

Pokud žák neodchází ze ŠD samostatně, je vyzvedávání dětí zajištěno pomocí elektronického systému Bellhop. Rodiče si zakoupí čip v hodnotě 100,- Kč. Čip slouží k identifikaci osoby pověřené k vyzvedávání dětí a k urychlení vyzvedávání dětí ze školní družiny.  Bližší informace v záložce BELLhop systém.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.