Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
D zona 6
D zona 6
02
02
Velikonoce 2008 13
Velikonoce 2008 13
 



Zeměpisná olympiáda- únor 2012

V průběhu měsíce února 2012 proběhla na naší škole zeměpisná olympiáda pro žáky 6. až 9. ročníků. Tradiční zeměpisné soutěže se zúčastnilo celkem 69 žáků z 6. - 9. ročníků. Soutěž měla 2 části - práce bez atlasu a práce s atlasem.

Zeměpisná olympiáda- únor 2012
















KAT. A 6.ročníky 
1. místo Hladká Lucie 6.B 75 bodů
2. místo Durdilová Hana 6.B 73 bodů
3. místo Janoutová Martina 6.A 69 bodů

4. místo Neuman Tomáš 6.B 61 bodů
5. místo Starovičová Marta 6.B 61 bodů
6. místo Hejlek Martin 6.B 61 bodů
7. místo Kouba Patrik 6.A 60 bodů
8. místo Plaček Aleš 6.B 55 bodů
9. místo Bazayeva Xenya 6.A 54,5 bodu
10. místo Sattranová Kateřina 6.B 53 bodů


KAT. B 7.ročníky
1. místo Dominik Hudec 7.A 75,5 bodů
2. místo Kateřina Keslová 7.A 71 bodů
3. místo Jan Lauterkranz 7.A 68 bodů

4. místo Jan Schlosárik 7.A 67 bodů
5. místo Kristýna Maudrová 7.B 62 bodů
6. místo Jan Klauda 7.B 61 bodů
7. místo Bohumil Viták 7.A 61 bodů
8. místo Nocolette Kubová 7.A 59,5 bodu
9. místo Lukáš Pospíšil 7.A 56 bodů
10. místo Kristýna Širůčková 7.A 40 bodů


KAT. C 8.ročníky
1. místo Adam Weidenthaler 8.B 99 bodů
2. místo Eva Strnadová 8.A 92 bodů
3. místo Sára Roušalová 8.B 89 bodů

4. místo Matěj Sváta 8.A 88 bodů
5. místo Michal Moravec 8.B 86 bodů
6. místo Matyáš Kočka 8.A 84 bodů
7. místo Martin Nachtigal 8.B 83 bodů
8. místo Bára Nekolová 8.A 81 bodů
9. místo Pavel Ferstl 8.A 80 bodů
10. místo Sam Vajda, Mirek Krasilnikov 8.B,A 79 bodů


KAT. D 9.ročníky
1. místo Simona Adamová 9.B 83 bodů
2. místo Denisa Špálová 9.B 75 bodů
3. místo Adam Hejda 9.B 74 bodů

4. místo Natálie Allohová 9.B 73 bodů
5. místo Františček Šmolík 9.A 67 bodů
6. místo Daniel Bříza 9.B 56 bodů
7. místo Adam Hrníčko 9.A 39 bodů
8. místo Jiří Teplický 9.A 38 bodů

Vítězové jednotlivých kategorií postupují do obvodního kola, které se uskuteční 14. 3. 2012 v DDM pro Prahu 5.
Finalistům blahopřejeme a děkujeme všem účastníkům za pěkné znalosti, vytrvalost a snahu!




Lenka Durdilová a Vladislava Šváchová
vyučující zeměpisu
Nejbližší události
Události
«Leden 2020»
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Syndikovat
Syndikovat obsah



© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika