Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Stáž konaná v rámci programu OP-PPR Švédsko


Stáž konaná v rámci programu OP-PPR Dánsko


Stáž konaná v rámci programu OP-PPR Portugalsko


Šablony II
Projekt Inkluze v ZŠ Bronzová
Projekt Inkluze v ZŠ Bronzová II
Poslední položky
Baltík Bronzova
bronzová_gymnastika
bronzová_gymnastika
IMG-20211126-WA0003
IMG-20211126-WA0003
 
Náhodný výběr
Zavody druzstev 2015 06
Zavody druzstev 2015 06
bronzová_gymnastika
bronzová_gymnastika
Den Zeme - soutez 23
Den Zeme - soutez 23
 



Žáci přijatí ve šk. roce 2012/2013 do 1. tříd na ZŠ s RVJ Bronzová

Seznam žáků přijatých ve školním roce 2012/2013 do 1. třídy ZŠ s RVJ Bronzová

1.D p. uč. Kroláková
 
1. Alypová Darina
2. Bavinová Elizabeth
3. Boháč Jan
4. Bondarenko Tomáš
5. Brzezná Karolína
6. Cikánek Jiří
7. Golniková Maria
8. Hataš Jan
9. Hataš Petr
10. Kildyushova Darja
11. Klučiar Josef
12. Lashway Nicholas Jaromír
13. Mužík Michal
14. Novák Lukáš
15. Novotná Dominika
16. Rozman Adam
17. Sajkin Andrej
18. Svátek Šimon
19. Tříšková Tereza
20. Vajkrtová Štěpánka
21. Voglová Barbora
22. Yurlova Sofya


1.C p. uč. Rosolová
 
1. Čepurenko Viktoria
2. Durdisová Marie
3. Gawliková Sára
4. Hegar Vojtěch
5. Hejduk Daniel
6. Hrbek Jakub
7. Chlupáč Jiří
8. Kolomazník Petr
9. Lavrentiev Alexandr
10. Malokhvei Alexandra
11. Melmuka Lukáš
12. Novotná Julia
13. Novotná Luisa
14. Panušková Veronika
15. Řechková Adéla
16. Samec Jan
17. Smith Jiménez Klaudia
18. Stašák Adam
19. Teclová Kateřina
20. Terynek Samuel
21. Thung Chi Ngo Thi
22. Vodochodský Daniel


1.B p. uč. Kopecká
 

1. Březina Kryštof
2. Cesneková Justýna
3. Černý Jaromír
4. Fojtík Filip
5. Grmelová Nela
6. Hlisnikovská Karin
7. Chmel Marek
8. Chopa Lexo
9. Kirakosjan Kristina
10. Kremneva Anna
11. Kudrnáč Michael
12. Lukšíková Adéla
13. Marelová Nikola
14. Martinec Pavel
15. Nagy Jakub
16. Nováková Martina
17. Preiningerová Julie
18. Raszka Vítězslav
19. Sáblíková Dominika
20. Taliánová Tereza
21. Tučková Nicol
22. Urbanová Anežka
23. Večerková Ema


1.A p. uč. Francová
 
1. Capoušková Magdaléna
2. Čupková Laura
3. Fomin Pavel
4. Gröschl Daneel
5. Jandová Jana
6. Jindřichová Lucie
7. Karníková Tereza
8. Klimentová Monika
9. Menclová Ema
10. Mužíková Agáta
11. Novák Florián
12. Pazourek David
13. Petr Vojtěch
14. Rybářová Michaela
15. Svitek Alan
16. Štolová Karolína
17. Šubrtová Dominika
18. Todorová Noyemina
19. Vilhelmová Nela
20. Vokůrka Dominik
21. Vypiorová Lucie
22. Zubin Marek



Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Leden 2022
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Dnes oblíbené



© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika