Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Vanocni turnaj 2012 01
Vanocni turnaj 2012 01
Eliška Svobodová 9.B Houby
Eliška Svobodová 9.B Houby
AJ Soutez 2012 21
AJ Soutez 2012 21
 



Žáci přijatí ve šk. roce 2012/2013 do 1. tříd na ZŠ s RVJ Bronzová

Seznam žáků přijatých ve školním roce 2012/2013 do 1. třídy ZŠ s RVJ Bronzová

1.D p. uč. Kroláková
 
1. Alypová Darina
2. Bavinová Elizabeth
3. Boháč Jan
4. Bondarenko Tomáš
5. Brzezná Karolína
6. Cikánek Jiří
7. Golniková Maria
8. Hataš Jan
9. Hataš Petr
10. Kildyushova Darja
11. Klučiar Josef
12. Lashway Nicholas Jaromír
13. Mužík Michal
14. Novák Lukáš
15. Novotná Dominika
16. Rozman Adam
17. Sajkin Andrej
18. Svátek Šimon
19. Tříšková Tereza
20. Vajkrtová Štěpánka
21. Voglová Barbora
22. Yurlova Sofya


1.C p. uč. Rosolová
 
1. Čepurenko Viktoria
2. Durdisová Marie
3. Gawliková Sára
4. Hegar Vojtěch
5. Hejduk Daniel
6. Hrbek Jakub
7. Chlupáč Jiří
8. Kolomazník Petr
9. Lavrentiev Alexandr
10. Malokhvei Alexandra
11. Melmuka Lukáš
12. Novotná Julia
13. Novotná Luisa
14. Panušková Veronika
15. Řechková Adéla
16. Samec Jan
17. Smith Jiménez Klaudia
18. Stašák Adam
19. Teclová Kateřina
20. Terynek Samuel
21. Thung Chi Ngo Thi
22. Vodochodský Daniel


1.B p. uč. Kopecká
 

1. Březina Kryštof
2. Cesneková Justýna
3. Černý Jaromír
4. Fojtík Filip
5. Grmelová Nela
6. Hlisnikovská Karin
7. Chmel Marek
8. Chopa Lexo
9. Kirakosjan Kristina
10. Kremneva Anna
11. Kudrnáč Michael
12. Lukšíková Adéla
13. Marelová Nikola
14. Martinec Pavel
15. Nagy Jakub
16. Nováková Martina
17. Preiningerová Julie
18. Raszka Vítězslav
19. Sáblíková Dominika
20. Taliánová Tereza
21. Tučková Nicol
22. Urbanová Anežka
23. Večerková Ema


1.A p. uč. Francová
 
1. Capoušková Magdaléna
2. Čupková Laura
3. Fomin Pavel
4. Gröschl Daneel
5. Jandová Jana
6. Jindřichová Lucie
7. Karníková Tereza
8. Klimentová Monika
9. Menclová Ema
10. Mužíková Agáta
11. Novák Florián
12. Pazourek David
13. Petr Vojtěch
14. Rybářová Michaela
15. Svitek Alan
16. Štolová Karolína
17. Šubrtová Dominika
18. Todorová Noyemina
19. Vilhelmová Nela
20. Vokůrka Dominik
21. Vypiorová Lucie
22. Zubin Marek



Události
«Únor 2020»
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Syndikovat
Syndikovat obsah



© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika