Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
ZAPIS_DO_1_TRID_2018 (24)
ZAPIS_DO_1_TRID_2018 (24)
Karneval_SD_2018 (34)
Karneval_SD_2018 (34)
LVVZ_2018 (2)
LVVZ_2018 (2)
 Odznak všestrannosti olympijských vítězů

ODZNAK VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ

I v tomto školním roce se naši šikovní sportovci vydali hájit „školní barvy" na okresní kolo OVOV. To se uskutečnilo v pondělí 8. dubna ve sportovním areálu při ZŠ Trávníčkova. Letos se někteří účastnili zcela poprvé a se svou premiérou se statečně poprali. Během celého dne mladí sportovci dokazovali všestrannost hned v pěti disciplínách. Na začátek závodního dne začínali technickým trojskokem. Již po první disciplíně se někteří umísťovali v průběžných výsledcích na medailových pozicích. Lepší start jsem si ani nemohli přát. Po zdárně zdolaném trojskoku následoval hod dvoukilovým medicinbalem. Někteří si po této disciplíně polepšili, jiní naopak. Stále jsme však před sebou měli další 3 zastávky a tak nikdo nemusel zoufat. Po zdolání technických disciplín už nás čekali méně oblíbené vytrvalostní a silové. Všichni bez rozdílu museli po dobu dvou minut přeskakovat švihadlo hned čtyřmi způsoby. Vzad, vpřed, vajičko a střídnonož. Průměrně se jednalo o naši nejslabší disciplínu. Po jejím zdolání přišlo silově to nejtěžší. Po dobu neoblíbených dvou minut museli mladí atleti provádět kliky. Všichni předváděli technicky správně kliky. Některým se dařilo lépe, někomu hůř. Poté však už následovalo to nejlepší. To v čem si jsou naši sportovci naopak velmi jistí a mají v ní velké kvality. Běh na 1000 metrů. V hodinách TV se na vytrvalost snažíme klást velký důraz, což přineslo ovoce. Marek Ch. byl nejrychlejším ve své kategorii, stejně tak Tobiáš Š. a na druhém místě další náš zástupce Štěpán A..

V kategorii dívek vyhrála běžeckou část Julie Š. i Eliška Š.. Díky skvělým výkonům naši sportovci vybojovali pro naši školu celkové 3. místo. Nelze opomenout skvělé výsledky jednotlivců. Julie Š. skončila na 1. místě a zajistila si tak postup do krajského finále. Další postupující byla Justýna C., ta postupuje ze skvělého 2. místa. Dalším naším zástupcem v krajském finále bude Štěpán A., který si postup zajistil skvělým 2. místem. Nelze zapomenout na Marka Ch., který ač skončil na nepopulárním 4. místě, mezi jednotlivci si taktéž zajistil postup mezi pražskou elitu. Oceněných však bylo více. Ondřej V. skončil ve své kategorii na 3. místě a prvním nepostupovém místě. Stejně se umístily i dívky Eliška Š. a svém premiérovém vystoupení i Amálka U.. Další dva sportovci skončili na nepopulárním, ale přesto skvělém 4. místě, Anita Tomečková a Adam Posl. Oba dva letos soutěžili úplně poprvé. Věřím, že je to pro ně cenná zkušenost a v příštím roce od nich můžeme očekávat ještě lepší výkony.

Všem našim zástupcům patří velký dík za bojovné výkony.

Reprezentanti: Julie Š., Marek Ch., Justýna C., David P., Karolína P., Anita T., Ondřej V., Štěpán A., Tobiáš Š., Eliška Š., Adam P., Amálie U., Tobias M.

Julie Š.- 1. místo (kvalifikace krajské finále)
Justýna C.- 2. místo (kvalifikace krajské finále)
Štěpán A.- 2. místo (kvalifikace krajské finále)
Eliška Š.- 3. místo
Ondra V.- 3. místo
Amálie U.- 3. místo
Marek CH.- 4. místo (kvalifikace krajské finále)
Anita T.- 4. místo
Adam P.- 4. místo

Kompletní výsledky naleznete na chodbě B

Markéta Seifertová

Odznak všestrannosti olympijských vítězů_2019 (4)

 

Další fotky naleznete v galerii.

Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Srpen 2019
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Syndikovat
Syndikovat obsah© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika