Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Skola v prirode 2016 01
Skola v prirode 2016 01
Mikulas 2015 07
Mikulas 2015 07
Velikonoční Čechova stodola a jarní tradice_2018 (29)
Velikonoční Čechova stodola a jarní tradice_2018 (29)
 Štafetový pohár

ŠTAFETOVÝ POHÁR

Místo konání: ZŠ Jana Werich

Datum konání: 19. 4. 2018

Školu reprezentovali: Karolína Tomečková, Tobias Měcháček (2.D), Filip Mencl (2.A), Jan Raszka, Nikola Grecu, Sofie Krevciv (3.C), Robin Štěrba (3.B), Emma Nejepínská (3.A), Ondřej Větrák, Anita Tomečková, Claudia Neškerová (4.C), Tobiáš Štěrba (4.D), Štěpán Adam (4.A), Vojtěch Zachar, Silvie Knotová (5.D), Alžběta Jana Vohníková (5.C)

Již podruhé se zástupci naší školy vydali reprezentovat školu ve velmi pěkném štafetovém závodě, který pod záštitou českého atletického svazu, pořádala ZŠ Jana Werich, nese název ŠTAFETOVÝ POHÁR. Štafety byly složené z žáků 1. Stupně. Ve dvou kategoriích 1.-3. Třída a 4.-5. Třída. Každou štafetu tvořila čtveřice dívek a čtveřice chlapců příslušného ročníku. Naše závodníky čekaly dva běhy na trati dlouhé 150 a 250 metrů. Tento závod měl na každé trati 50 metrový handicap, se kterým si však naši závodníci skvěle poradili. Mezi jednotlivými běhy si navíc sportovci mohli vyzkoušet doplňkové disciplíny, což byl hod medicinbalem, skok z místa a pro starší velmi oblíbený skok do dálky na klasickém pískovém doskočišti. Jsme ráda, že se všichni naši závodníci zúčastnili dobrovolně a s chutí. Nutno vyzdvihnout úspěch Štěpána A., který se skokem dlouhým 4 metry a 8 centimetrů stal vítězem skoku do dálky v kategorii starších chlapců. Samotný závod byl pro polovinu běžců již známým prostředím, ale druhá polovina našeho závodního družstva se účastnila atletických závodů úplně poprvé. Opět jsme se na startovním poli potkali s velmi silnou, především atletickou konkurencí. Avšak naše štafety předvedly velmi stabilní výkony. Mladší štafeta, doběhla ve svém rozběhu na 3. Místě, starší dokonce o příčku lépe. V kombinovaných štafetách potom štafeta A doběhla na 3.místě a štafeta B si ještě o příčku polepšila. Nebýt chyb z čiré neznalosti této disciplíny věříme, že bychom byli soupeřům ještě silnější konkurencí. I přes pád, který se stal jednomu z našich závodníků, nesběhnutí do krajní dráhy a podobné drobnosti jsme se umístili na úžasném 4. Místě z celkových 8 týmů, které se za velmi náročných klimatických podmínek sešli k sportovnímu zápolení. Všichni zúčastnění chlapci navíc den předtím taktéž za velmi vysokých teplot sehráli fyzicky náročný fotbalový turnaj a i přes to podali perfektní výkon. Jsme rády, že se naši žáci mohou účastnit podobných sportovních klání a porovnat se s konkurencí dalších pražských škol mimo naši pražskou část. Taktéž shledáváme jako velmi pozitivní, že si mohou vyzkoušet sportování za podmínek, které jim bohužel naše školní prostřední nenabízí, běh na dráze, skok do písku a další. Věřím, že pro všechny zúčastněné sportovce je tato akce přínosem a odnášejí si z ní pěkné, nejen ty sportovní, zážitky. Všem patří velké dík za jejich sportovní nasazení, které nás nepřestává udivovat.

Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Květen 2019
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Syndikovat
Syndikovat obsah© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika