Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Stáž konaná v rámci programu OP-PPR Švédsko

Naši sportovci byli opět vidět "APRÍLOVÝ BĚH S KUŘETEM"

Naši sportovci byli opět vidět

Již tradičně jsme se vydali hájit školní barvy na velmi pěknou akci nesoucí název APRÍLOVÝ BĚH S KUŘETEM. Hned po prázdninách se 29 sportovců, vydalo směr Židovské pece, kde krásné jarní počasí přímo vybízelo ke sportovním kláním. Celkem v osmi kategoriích se zápolilo v přespolním běhu na tratích dlouhých 500, 700, 900 a 1100 metrů.

V kategorii nejmladších dívek jsme měli pouze jednu zástupkyni, malá vzrůstem, velká výkonem Karolína Tomečková obsadila ve velmi velké konkurenci úžasné 5. místo z celkového počtu 38 startujících. I nadále se dařilo. V chlapecké kategorii pak naopak velký vzrůstem a ještě větší výkonem Tobík Měcháček bojoval a právem mu patří nádherné 2. místo v kategorii. Ani ostatní závodníci však nezaháleli. Chlapci, pro které byl závod takového typu letos premiérou, se umístili následovně, Filip Mencl 15, Dominik Jirásek 16 a Erik Matula 45 z celkového počtu 58 startujících. V následující kategorii jsme měli dívčí zastoupení už širší. Závodu se zúčastnila čtyři děvčata ze třetích tříd. Nicole Čupková (20), Nikola Grecu (36), Sofia Krenciv (14) a Emma Nejepínská (22) . Taktéž v chlapecké kategorii jsme měli stejné zastoupení. Adam Posl, který chtěl obhajovat loňské pódiové umístění obsadil na delší a těžší trati krásné 6.místo. Honza Raszka který si užil svou závodní premiéru skončil na úžasném 8.místě. Robin Štěrba ve velké konkurenci a na těžší trati obhájil pěkný výkon, který potvrdil celkovým 13. místem. Tobias Flosman svou premiéru také pečetí krásným, bojovným výkonem a konečným 29 místem. Následovala „mazácká" kategorie, většina závodníků a závodnic tento závod absolvovala již v loňském roce a přišli s jasným cílem. V kategorii dívek se běh nejlépe vydařil Anitě Tomečkové, která v loňském roce skončila na kratší trati 15. Letos předběhla všechny své školní konkurentky a doběhla na krásném 6. místě. Další Petra Šilerová vybojovala 12. místo, následovala Bara Cesneková a Karolína Pončáková, které si letos odbyly premiéru a nevedly si vůbec špatně. S konkurencí si poradily a doběhly na úžasném 15. a 24. místě. Claudia Neškerová, která je na běžeckých závodech jako doma předvedla stabilní výkon a umístila se na krásném 16. místě. V chlapecké kategorii jsme měli také premiérovou účast Adam Pázler, který se ve volném čase věnuje basketbalu, na přírodním povrchu a 900 metrovém běhu, vybojoval nádherný výsledek, kterým bylo 14. místo. Druhý premiérový závodník, kterým byl Tobiáš Štěrba, se postaral o senzační výsledek a doběhl si rovnou pro stříbrnou medaili. Dále pěkný výkon předvedl Martin Šmerda, který obhájil loňské umístění a to ještě na těžší trati. Štěpán Adam v letošním roce bohužel poznal jaké to je, když běh nesedne. Ale věříme, že má vybráno a na start dalšího závodu se opět postaví s chutí. I tak vybojoval pěkné 25. místo. V poslední kategorii se letos prosadila Bětka Vohníková, která se s závodní kariérou na první stupni rozloučila krásným výsledkem, a to konečným 5. místem. Což je zlepšení o 10 míst v porovnání s loňským startem. Úplně poslední běh patřil chlapcům. Naše škola měla opět čtyřčlenné zastoupení. Nejlépe si s tempem závodu poradil Alex Spirin, který dokonce o jedno místo vylepšil svůj loňský výsledek a umístil se na skvělém 5. místě. Na výbornou si poradil se svou přespolní premiérou i Radoslav Mikuš, který ač se vrátil po náročném fotbalovém soustředění, vybojoval 12. místo. David Kolář si taktéž skvěle poradil a jeho výkon stačil na pěkné 16. místo. Naši závodní posádku pečetil Patrik Jeřábek, který předvedl stabilní běžecké tempo a zasloužil si celkové 25. umístění.

V letošním roce jsme již mohli hodnotit. Někteří si s během poradili lépe než minulý rok, někteří poznali zklamání, někteří naopak radost. Opět bychom chtěly všem závodníkům poděkovat, jakým způsobem se zasazují o reprezentaci naší školy. Předvádí pěkné sportovní výkony, plné bojovnosti a odhodlání. Ani za jejich chování se nemusíme stydět. Jsou to sportovci, na které opět můžeme být pyšní. APRÍLOVÝ BĚH S KUŘETEM_2018 (2)

 

 

Další fotky naleznete v galerii.

Seifertová M.
Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Duben 2021
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Syndikovat
Syndikovat obsah© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika