Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Den Zeme - soutez 13
Den Zeme - soutez 13
Program Energie 11
Program Energie 11
kaprici 19
kaprici 19
 Dětský fotbalový pohár

Dětský fotbalový pohár

Dne 18. 1. se žáci I. a II. tříd naší školy zúčastnili Dětského fotbalového poháru, který je pořádaný Pražským fotbalovým svazem. Tento turnaj se již tradičně odehrál ve sportovní hale Motorlet na Radlické. K fotbalovým kláním se zde sešlo 7 týmů. Utkaly se hracím systémem každý s každým. První zápas byl zároveň zahajovacím celého poháru. Hned na úvod jsme vybojovali vítězství 1:0 nad základní školou FZŠ prof. Otokara Chlupa. Po velmi dlouhé pauze, přišel zápas, ve kterém se příliš gólově nehodovalo, ale kluci zvládli udržet čisté konto se ZŠ a MŠ Nebušice a po konečném hvizdu utkání končí nerozhodně. Další dva, téměř po sobě jdoucí, zápasy měly velmi podobný scénář. ZŠ Drtinova 1 a ZŠ Drtinova 2 jsme tyto týmy pocházející z jedné školy, porazily 1:0 v obou zápasech. Poslední dvě utkání nás čekala opět se školou, která měla do turnaje nasazené dva týmy. Proti ZŠ Na Beránku 1 jsme předvedli gólovou podívanou a vyhráli poměrem 4:0. Turnaj jsme završili bezbrankovou remízou se ZŠ Na Beránku 2. Zaslouženě si na krku chlapci odnáší zlaté medaile a postup z prvního místa do semifinále Dětského fotbalového poháru. Kluci reprezentovali naší školu nejen svými výkony na hřišti, ale i vzorným chováním mimo něj. Z mé strany i ze strany školy jim patří obrovské poděkování za reprezentaci školy.

Školu reprezentovali: Tomáš Smrčka, Filip Kovařík (1.C), Erik Matula, Filip Mencl (2.A), Sebastian Timko (2.C), Kryštof Souček, Dominik Jirásek (2.D)

Nejlepší střelci: Dominik Jirásek, Filip Kovařík, Kryštof Souček (2 góly), Sebastian Timko (1 gól)

Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Červen 2018
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Dnes oblíbené
Syndikovat
Syndikovat obsah© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika