Den Zeme - soutez 13
Program Energie 11
kaprici 19

Dětský fotbalový pohár

Dne 18. 1. se žáci I. a II. tříd naší školy zúčastnili Dětského fotbalového poháru, který je pořádaný Pražským fotbalovým svazem. Tento turnaj se již tradičně odehrál ve sportovní hale Motorlet na Radlické. K fotbalovým kláním se zde sešlo 7 týmů. Utkaly se hracím systémem každý s každým. První zápas byl zároveň zahajovacím celého poháru. Hned na úvod jsme vybojovali vítězství 1:0 nad základní školou FZŠ prof. Otokara Chlupa. Po velmi dlouhé pauze, přišel zápas, ve kterém se příliš gólově nehodovalo, ale kluci zvládli udržet čisté konto se ZŠ a MŠ Nebušice a po konečném hvizdu utkání končí nerozhodně. Další dva, téměř po sobě jdoucí, zápasy měly velmi podobný scénář. ZŠ Drtinova 1 a ZŠ Drtinova 2 jsme tyto týmy pocházející z jedné školy, porazily 1:0 v obou zápasech. Poslední dvě utkání nás čekala opět se školou, která měla do turnaje nasazené dva týmy. Proti ZŠ Na Beránku 1 jsme předvedli gólovou podívanou a vyhráli poměrem 4:0. Turnaj jsme završili bezbrankovou remízou se ZŠ Na Beránku 2. Zaslouženě si na krku chlapci odnáší zlaté medaile a postup z prvního místa do semifinále Dětského fotbalového poháru. Kluci reprezentovali naší školu nejen svými výkony na hřišti, ale i vzorným chováním mimo něj. Z mé strany i ze strany školy jim patří obrovské poděkování za reprezentaci školy.

Školu reprezentovali: Tomáš Smrčka, Filip Kovařík (1.C), Erik Matula, Filip Mencl (2.A), Sebastian Timko (2.C), Kryštof Souček, Dominik Jirásek (2.D)

Nejlepší střelci: Dominik Jirásek, Filip Kovařík, Kryštof Souček (2 góly), Sebastian Timko (1 gól)

«Červen 2018