Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Šablony II
Projekt Inkluze v ZŠ Bronzová
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Zimní radovánky v ŠD (4)
Zimní radovánky v ŠD (4)
Plavecko-běžecký_pohár_2018 (4)
Plavecko-běžecký_pohár_2018 (4)
Čteme rádi, s knížkami jsme kamarádi 2017 (4)
Čteme rádi, s knížkami jsme kamarádi 2017 (4)
 



Výsledky Soutěže pro šikovné děti se zájmem o angličtinu

Výsledky Soutěže pro šikovné děti se zájmem o angličtinu, která se konala 13.3. 2013 na ZŠ s RVJ Bronzová.

AJ soutez 2013 45

Další fotky nalezenete ve fotogalerii.

Výsledková listina

účast pořadí body jméno škola
1. 1. 156 Brückler Alex ZŠ Jarov, V Zahrádkách 48, Praha 3
2. 2. 148 Růžičková Lucie FZŠ Trávníčkova, Praha 13
3. 3. 146 Cleetonová Františka Tea ZŠ Brigádníků, Praha 10
4. 4. 142 Nagy Alex ZŠ Emy Destinové, Praha 6
5. 5. 126 Liškova Rebeka FZS prof. O. Chlupa Fingerova, Praha 5
6. 6. 119 Wetterová Amélie ZŠ Jarov, V Zahrádkách 48, Praha 3
7.   97 Brecher Šimon ZŠ s Rvj Bronzová 2027, Praha 13
8.   97 Jašková Klára ZŠ Brigádníků, Praha 10
9.   97 Krupinskya Tatiana ZŠ s Rvj Bronzová 2027, Praha 13
10.   96 Bešíková Tereza ZŠ s Rvj Drtinova 1, Praha 5
11.   96 Lukáčová Anna ZŠ s Rvj a RvTv Filosovská 3, Praha 4
12.   96 Opletalová Martina ZŚ Vodičkova, Praha 1
13.   95 Fořtová Markéta ZŠ Loučanská, Praha-Radotín
14.   95 Zdobinská Anežka ZŚ a MŠ Červený vrch, Praha 6
15.   94 Bergman Richard ZŠ Jarov, V Zahrádkách 48, Praha 3
16.   94 Riskova Anastazie FZS prof. O. Chlupa Fingerova, Praha 13
17.   94 Vocetková Johana ZŠ Emy Destinové, Praha 6
18.   94 Bergmanová Karolína ZŠ Jarov, V Zahrádkách 48, Praha 3
19.   93 Krotilová Regina FZŠ Trávníčkova, Praha 13
20.   93 Orel David ZŠ s Rvj Bronzová 2027, Praha 13
21.   93 Rozskowska Marie FZS prof. O. Chlupa Fingerova, Praha 5
22.   93 Sacher Šimon ZŠ s Rvj Bronzová 2027, Praha 13
23.   93 Staňková Anna Marie Soukr. ZŠ Cesta k úspěchu v Praze, s.r.o.
24.   93 Štrk Zvonimir ZŠ Emy Destinové, Praha 6
25.   92 Korbelová Šárka ZŠ Jungmannovy sady, Mělník
26.   92 Klimová Eliška ZŠ Loučanská, Praha-Radotín
27.   91 Beneš Vít Soukr. ZŠ Cesta k úspěchu v Praze, s.r.o.
28.   91 Malačka Milan FZŠ Trávníčkova, Praha 13
29.   91 Mišinová Magdalena ZŠ a MŠ Dolákova 1, Praha 8
30.   91 Přibylová Sofie ZŠ Jungmannovy sady, Mělník
31.   90 Veselý Tomáš ZŠ Loučanská, Praha-Radotín
32.   89 Červeňáková Livia Soukr. ZŠ Cesta k úspěchu v Praze, s.r.o.
33.   89 Dvořáčková Jana ZŠ Veronské náměstí, Praha 10
34.   89 Sychrová Jana ZŠ a MŠ U Santošky, Praha 5
35.   89 Mikolášová Lucie ZŠ Hradištko, Nymburk
36.   89 Imreová Rebecca ZŠ Na Dlouhém lánu , Praha 6
37.   88 Kačurová Anna ZŠ Ohradní,Praha 4
38.   88 Poláková Karolína ZŠ Hostivař, Praha 10
39.   88 Sobotka Jan ZŠ a MŠ Barrandov I, Praha 5
40.   87 Braná Tereza ZŠ s Rvj Drtinova 1, Praha 5
41.   87 Brown Kateřina Tyršova ZŠ a MŠ, Praha 5-Jinonice
42.   87 Kolář Daniel ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 4
43.   87 Semrádová Hana ZŠ Slivenec, Praha 5
44.   87 ŠuhajdováLenka ZŠ a MŠ Barrandov I, Praha 5
45.   86 Hamlová Nicole Soukr. ZŠ Cesta k úspěchu v Praze, s.r.o.
46.   86 Korbel Filip ZŠ s Rvj a RvTv Filosovská 3, Praha 4
47.   86 Meme Viktoria ZŠ Janského 2189, Praha 13
48.   86 Nikodém Mikoláš ZŠ Jílovská, Praha 4
49.   86 Otmar Antonín Tyršova ZŠ a MŠ, Praha 5-Jinonice
50.   86 Zápotocký Šimon FZŠ a MŠ Barrandov II, Praha 5
51.   86 Žáčková Adéla ZŠ Jílovská, Praha 4
52.   85 Madaras Ján ZŚ a MŠ Červený vrch, Praha 6
53.   85 Machová Nela ZŠ s Rvj Drtinova 1, Praha 5
54.   85 Richterová Klára FZS prof. O. Chlupa Fingerova, Praha 13
55.   84 Černousová Asja FZŠ a MŠ Barrandov II, Praha 5
56.   84 Hačkajlová Kateřina ZŚ a MŠ Červený vrch, Praha 6
57.   84 Kang Somang ZŠ Emy Destinové, Praha 6
58.   84 Bao Ngoc Nikola ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 4
59.   83 Grülová Veronika ZŠ Jílovská, Praha 4
60.   83 Kálalová Simona ZŠ Hradištko, Nymburk
61.   82 Bedrniková Lucie ZŠ s Rvj a RvTv Filosovská 3, Praha 4
62.   82 Otmarová Ann Tyršova ZŠ a MŠ, Praha 5-Jinonice
63.   82 Xia Wen Wen ZŚ a MŠ Červený vrch, Praha 6
64.   82 Celecká Klára ZŠ Kuncova, Praha 13
65.   81 Papíková Tereza ZŠ Mohylová, Praha 13
66.   81 Vlčková Kateřina ZŠ Veronské náměstí, Praha 10
67.   81 Žáček Michal ZŠ a MŠ Barrandov I, Praha 5
68.   80 Barbakadze Georgil FZŠ a MŠ Barrandov II, Praha 5
69.   80 Gruntová Viktorie ZŠ Jungmannovy sady, Mělník
70.   80 Smržová Adéla ZŠ Nebušice, Praha 6
71.   80 Zikmund Adam ZŠ Hostivař, Praha 10
72.   79 Orabinec Miloš ZŠ Meteorologická, Praha 4
73.   79 Oubrechtová Veronika ZŠ Karla Čapka, Praha 10
74.   79 Frkala Viktor ZŠ Kuncova, Praha 13
75.   79 Pipek Martin FZŠ a MŠ Barrandov II, Praha 5
76.   78 Jelínková Klára ZŠ a MŠ Třebotov
77.   78 Kocandová Blanka ZŠ Karla Čapka, Praha 10
78.   78 Männerová Anna ZŠ a MŠ U Santošky, Praha 5
79.   78 Mika Martin ZŠ Slivenec, Praha 5
80.   78 Jeřábková Klára ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 4
81.   77 Černický Daniel ZŠ Veronské náměstí, Praha 10
82.   77 Rožková Anna ZŠ Mohylová, Praha 13
83.   77 Šíma Marek ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10-Hostivař
84.   76 Černá Veronika ZŠ s Rvj a RvTv Filosovská 3, Praha 4
85.   76 Lizna Matěj ZŠ Hostivař, Praha 10
86.   76 Odvárková Tereza ZŠ Mládí, Praha 13
87.   76 Vařejková Alžběta ZŠ Mohylová, Praha 13
88.   76 Tsagaantsooj Enži ZŠ Nepomucká 139/1, Praha 5
89.   76 Čanáš Jan FZŠ Trávníčkova, Praha 13
90.   75 Belyaev Klimenty ZŠ Na Dlouhém lánu , Praha 6
91.   75 Hykel Adrian ZŠ Na Dlouhém lánu , Praha 6
92.   75 Kozlová Stáňa ZŠ a MŠ U Santošky, Praha 5
93.   75 Polytsya Viktoria ZŠ Janského 2189, Praha 13
94.   74 Chovančíková Radka ZŠ a MŠ U Santošky, Praha 5
95.   74 Jirát Tomáš ZŠ Ch. Masarykové, Velká Chuchle
96.   74 Le Thi Than Hang ("Anička") ZŠ Meteorologická, Praha 4
97.   74 Panáček Jaroslav ZŠ Loučanská, Praha-Radotín
98.   74 Pilařová Klára ZŠ Podbělohorská, Praha 5
99.   74 Skopová Tereza ZŠ Nad Přehradou, Praha 10
100.   74 Vacek Jan ZŠ Veronské náměstí, Praha 10
101.   73 Bobková Sára ZŠ a MŠ Třebotov
102.   73 Jerglová Anna ZŠ Mládí, Praha 13
103.   73 Kuthan Jiří ZŠ Na Dlouhém lánu , Praha 6
104.   73 Nouzák Robert ZŠ a MŠ Dolákova 1, Praha 8
105.   73 Kopecká Kateřina ZŠ Hradištko, Nymburk
106.   73 Hudcová Tereza ZŠ Jílovská, Praha 4
107.   73 Janča Tomáš ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 4
108.   72 Mahlová Barbora ZŠ Janského 2189, Praha 13
109.   72 Monková Emma ZŠ Podbělohorská, Praha 5
110.   72 Rohan Kryštof ZŠ Podbělohorská, Praha 5
111.   72 Toman Jaroslav ZŠ Nad Přehradou, Praha 10
112.   71 Melíšek Petr ZŠ Hostivař, Praha 10
113.   71 Šafránková Andrea ZŠ Brigádníků, Praha 10
114.   70 Horáčková Alena ZŠ a MŠ Třebotov
115.   70 Horčíková Zuzana ZŠ Meteorologická, Praha 4
116.   70 Hrušková Eliška ZŠ Nebušice, Praha 6
117.   70 Pešek Jan Jakub ZŠ T.G.Masaryka, Praha 12
118.   70 Vu Phuong Linh ZŠ s Rvj Bronzová 2027, Praha 13
119.   70 Vršovská Iveta ZŠ Janského 2189, Praha 13
120.   69 Havliš Filip ZŠ Mládí, Praha 13
121.   69 Sabol Kryštof ZŠ Ohradní,Praha 4
122.   69 Vlčková Kateřina ZŠ Slivenec, Praha 5
123.   69 Vongová Tereza ZŠ Nepomucká 139/1, Praha 5
124.   68 Hájek Kryštof ZŠ T.G.Masaryka Modřanská, Praha 12
125.   68 Kulík Albert ZŠ Nad Přehradou, Praha 10
126.   68 Zonis David ZŠ Nebušice, Praha 6
127.   68 Dolečková Barbora ZŠ Mohylová, Praha 13
128.   67 Jančíková Denisa ZŠ Podbělohorská, Praha 5
129.   67 Jeřábková Veronika ZŠ a MŠ Dolákova 1, Praha 8
130.   67 Komínek Filip ZŠ Nad Přehradou, Praha 10
131.   67 Pičmanová Vendula ZŠ Brigádníků, Praha 10
132.   67 Šaldová Zuzana ZŠ Hradištko, Nymburk
133.   66 Linha Karel ZŠ Karla Čapka, Praha 10
134.   64 Holzäpfl Lukáš ZŠ Meteorologická, Praha 4
135.   64 Suchý Adam Jan ZŠ Mládí, Praha 13
136.   64 Baruaky Ema ZŠ Kuncova, Praha 13
137.   63 Lubovská Barbora ZŠ s Rvj Drtinova 1, Praha 5
138.   61 Maříková Klára ZŠ a MŠ Třebotov
139.   60 Nedoma Matouš ZŠ Ch. Masarykové, Velká Chuchle
140.   58 Kulhavá Lucie ZŠ Smolkova 565/8, Praha 4-Kamýk
141.   56 Sinkulová Klára ZŠ Ch. Masarykové, Velká Chuchle
142.   55 Smrčka Jiří ZŠ a MŠ Barrandov I, Praha 5
143.   55 Bohumský Tomáš ZŠ T.G.Masaryka Modřanská, Praha 12
144.   54 Bessogonovová Markéta ZŠ Smolkova 565/8, Praha 4-Kamýk
145.   53 Jurigová Lucie ZŠ Nebušice, Praha 6
146.   51 Růžičková Markéta ZŠ Smolkova 565/8, Praha 4-Kamýk
147.   50 Jarošová Dominika ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10-Hostivař
148.   50 Polák Vít ZŠ Smolkova 565/8, Praha 4-Kamýk
149.   47 Messtelová Kateřina ZŠ T.G.Masaryka Modřanská, Praha 12
150.   - Fojtů Anežka ZŠ Nepomucká 139/1, Praha 5
151.   - Terziev Alexander ZŠ Nepomucká 139/1, Praha 5
PřílohaVelikost
ZSBR_AJ_Soutez_2013_Vysledky.pdf323.83 KB
Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Září 2020
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Syndikovat
Syndikovat obsah



© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika