Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Skola v prirode 2016 01
Skola v prirode 2016 01
Mikulas 2015 07
Mikulas 2015 07
Velikonoční Čechova stodola a jarní tradice_2018 (29)
Velikonoční Čechova stodola a jarní tradice_2018 (29)
 



Výsledky Soutěže pro šikovné děti se zájmem o angličtinu

Výsledky Soutěže pro šikovné děti se zájmem o angličtinu konané 7.3. 2012.

Letos se zúčastnilo 134 žáků ze 34 škol, Bronzová má první a třetí místo!

Vítězové druhého kola 

pořadí body jméno škola
1. 123 Hlaváč Jan Bronzová
2. 121 Hamerská Kristýna Drtinova
3. 117 Chvojková Anežka Bronzová
4. 115 Lošková Klára Dino Elementary School
5. 114 Hrnjica Matěj Kuncova
6. 112 Krsek Jakub Chaplinovo nám.
7. 108 Mašatová Karolína Trávníčkova
8. 101 Hanák Jáchym Mohylová

Výsledky prvního kola

pořadí body jméno škola
1. 91 Hlaváč Jan Bronzová
2.-4. 89 Hamerská Kristýna Drtinova
2.-4. 89 Krsek Jakub Chaplinovo nám.
2.-4. 89 Hanák Jáchym Mohylová
5.-8. 88 Mašatová Karolína Trávníčkova
5.-8. 88 Chvojková Anežka Bronzová
5.-8. 88 Hrnjica Matěj Kuncova
5.-8. 88 Lošková Klára Dino Elementary School
9. 87 Breznerová Kateřina Dino Elementary School
10.-13. 86 Kolátor Marek M. Jarov
10.-13. 86 Havránková Kateřina K Milíčovu
10.-13. 86 Viková Kateřina Jarov
10.-13. 86 Krejčová Zuzana Olešská
14.-17. 85 Tran The Tuan-Kuty Písnická
14.-17. 85 Hrdlička Lukáš Olešská
14.-17. 85 Charvátová Sára Jarov
14.-17. 85 Pokorná Anna T.G.Masaryka
18.-19. 84 Kohoutová Kateřina U Santošky
18.-19. 84 Černý Jan Drtinova
20.-25. 83 Brož Ondřej Trávníčkova
20.-25. 83 Mikitiukova Míla Kuncova
20.-25. 83 Thon Jáchym Fingerova
20.-25. 83 Laim Vojtěch Háje
20.-25. 83 Vojkovský Josef Chvaletická
20.-25. 83 Malošková Alžběta Weberova
26.-28. 82 Telíšková Lucie K Milíčovu
26.-28. 82 Štráberger Jiří Mohylová
26.-28. 82 Kopačková Johana Mládí
29.-32. 81 Sitianský Lukáš Drtinova
29.-32. 81 Zlesáková Adéla V Remízku
29.-32. 81 Nagyová Eliška V Remízku
29.-32. 81 Kříž Josef Dino Elementary School
33.-39. 80 Nagy Petr Bronzová
33.-39. 80 Juriš Jakub Weberova
33.-39. 80 Stránský David Fingerova
33.-39. 80 Trumf Mike Dino Elementary School
33.-39. 80 Červinková Anna Mohylová
33.-39. 80 Demovičová Adéla Fingerova
33.-39. 80 Benedíková Karolína Veronské nám.
40.-41. 79 Portychová Linda Laudova
40.-41. 79 Doan Albert Mikulova
42.-45. 78 Matlová Laura Drtinova
42.-45. 78 Polejová Eliška Laudova
42.-45. 78 Chenová Helen K Milíčovu
42.-45. 78 Tran Dinh Phú Kuncova
46.-51. 77 Blinov Aleksander Weberova
46.-51. 77 Kamenova Jennifer Bronzová
46.-51. 77 Preobrazhenkiy Mikhail Bronzová
46.-51. 77 Špalková Lucie Háje
46.-51. 77 Bucktijarov Danil Janského
46.-51. 77 Ježová Hana Kristýna Janského
52.-56. 76 Nguen Kevin Písnická
52.-56. 76 Češková Pavlína Písnická
52.-56. 76 Kříž Oldřich Meteorologická
52.-56. 76 Husáková Anna Lipence
52.-56. 76 Pikartová Ema Mikulova
57.-61. 75 Platilová Adéla Radotín
57.-61. 75 Liachová Michaela Hostivař
57.-61. 75 Kozák Lukáš Trávníčkova
57.-61. 75 Cafourková Adéla Bratří Venclíků
57.-61. 75 Ryabyts Julia V Rybníčkách
62.-63. 74 Janebová Barbora T.G.Masaryka
62.-63. 74 Ye Li V Rybníčkách
64.-67. 73 Veselá Natálie Trávníčkova
64.-67. 73 Linhartová Kateřina Radotín
64.-67. 73 Jaeger Jakub Bronzová
64.-67. 73 Pokorný David V Remízku
72.-75. 72 Rotterová Simona Laudova
72.-75. 72 Kolková Stázka V Remízku
72.-75. 72 Brychová Kristýna Weberova
72.-75. 72 Petřválský Kristián Meteorologická
72.-75. 72 Odstrčilová Adriana Bratří Venclíků
72.-75. 72 Kada Petr Kozinova
72.-75. 72 Bartůňková Natálie Olešská
72.-75. 72 Gajdošová Adéla Rudná
76.-80. 71 Štěpánek Adam Radotín
76.-80. 71 Skalická Silvie Janského
76.-80. 71 Procházka David Bronzová
76.-80. 71 Skrbek Matěj Veronské nám.
76.-80. 71 Phanová Hana Mikulova
81.-84. 70 Bezděk Kryštof Jarov
81.-84. 70 Čadilová Karolína Písnická
81.-84. 70 Komarnytskiy Vasyl U Santošky
81.-84. 70 Píza Filip Hornoměcholupská
85.-90. 69 Landovská Michelle Mládí
85.-90. 69 Tran Kateřina Meteorologická
85.-90. 69 Barták Lukáš Janského
85.-90. 68 Blažková Kristýna Olešská
85.-90. 68 Spurná Adéla Český Brod
85.-90. 68 Kulíšek Vít Chvaletická
91.-97. 67 Krakl František Fingerova
91.-97. 67 Djorem Lazar U Santošky
91.-97. 67 Kratochvílová Kateřina Hradištko
91.-97. 67 Procházka Luděk Benešov
91.-97. 67 Kozlowski Patricia Chaplinovo nám.
91.-97. 67 Hájek Tadeáš Veronské nám.
91.-97. 67 Piskáčková Alice U Santošky
98.-102. 66 Chromková Barbora Mohylová
98.-102. 66 Nguen Anna Meteorologická
98.-102. 66 Poustecký David Miličín
98.-102. 66 Šedá Lucie Bratří Venclíků
98.-102. 66 Němcová Markéta Veronské nám.
103.-107. 65 Jedličková Aneta T.G.Masaryka
103.-107. 65 Pfitznerová Monika Poláčkova
103.-107. 65 Pála Sebastian Mikulova
103.-107. 65 Kunveit Jonáš Lipence
103.-107. 65 Huterová Viktorie Kuncova
108.-111. 64 Bošek Michal V Rybníčkách
108.-111. 64 Stoy Jiří Lipence
108.-111. 64 Münzova Leontýna Laudova
108.-111. 64 Balíková Anna Benešov
112.-113. 63 Uhrin Dušan V Rybníčkách
112.-113. 63 Kotchanová Martina Bratří Venclíků
114. 62 Požárová Kristýna Chaplinovo nám.
115. 61 Macháčková Michaela Hornoměcholupská
116. 60 Maudrová Kateřina Hradištko
117. 59 Reiselová Zuzana Hostivař
118. 58 Hrádková Helena Hornoměcholupská
119.-120. 57 Benešová Eliška Benešov
119.-120. 57 Sobíšek Petr Miličín
121. 56 Dohnalová Jana Lipence
122.-124. 55 Klusáček David Chaplinovo nám.
122.-124. 55 Kamenčáková Barbora Český Brod
122.-124. 55 Roudnický Tomáš Hradištko
125. 54 Pragen David Hradištko
126. 52 Suchá Klára Benešov
127. 51 Hedbávný Vojtěch Háje
128. 50 Schoman Daniel T.G.Masaryka
129.-134. 49 Matějovská Adéla Háje
129.-134. 49 Bui František Hostivař
129.-134. 49 Babická Veronika Miličín
129.-134. 48 Hrádská Eliška Český Brod
129.-134. 48 Zmijarová Martina Radotín
129.-134. 42 Pour Lukáš Poláčkova

Letošního ročníku se soutěže zůčastnili žáci z těchto školy: 

  • Benešov
  • Bratří Venclíků, Praha 14
  • Bronzová, Praha 13
  • Český Brod
  • Dino Elementary School, Praha 10
  • Drtinova, Praha 5
  • Fingerova, Praha 13
  • Hornoměcholupská, Praha 10
  • Hostivař, Praha 15
  • Hradištko, okr. Nymburk
  • Chaplinovo nám, Praha 5
  • Chvaletická, Praha 9
  • Jarov, Praha 3
  • K Milíčovu, Praha 4
  • Kuncova, Praha 13
  • Laudova, Praha 6
  • Lipence
  • Meteorologická, Praha 4
  • Mikulova, Praha 4
  • Miličín
  • Mládí, Praha 13
  • Mohylová, Praha 13
  • Písnická, Praha 4
  • Poláčkova, Praha 4
  • Radotín
  • Rudná
  • Slaný
  • T.G. Masaryka, Praha 4
  • Trávníčkova, Praha 13
  • U Santošky, Praha 5
  • V Remízku, Praha 5
  • V Rybníčkách, Praha 10
  • Veronské nám., Praha 10
  • Weberova, Praha 5
Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Květen 2019
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Dnes oblíbené
Syndikovat
Syndikovat obsah



© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika