Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Taneční a pěvecká soutěž ve ŠD 2017 (18)
Taneční a pěvecká soutěž ve ŠD 2017 (18)
AJ soutez 2013 15
AJ soutez 2013 15
Foto z nataceni 06
Foto z nataceni 06
 



Výsledky XI. ročníku Soutěže pro šikovné děti se zájmem o angličtinu

Výsledková listina XI. ročníku Soutěže pro šikovné děti se zájmem o angličtinu, která se konala 9. března 2011 na naší škole.

AJ soutez 2011 40

Více fotek naleznete v galerii.

Výsledky

účastpořadíbodyjménoškola
1.3.20111.121Pimperová ŽofieZŠ Drtinova
2.3.20112.118Kadlec MarekZŠ V Zahrádkách
3.3.20113.114Vokálová LucieZŚ Hostivice U Zámecké zdi
4.3.20113.114Bryk AleksanderZŠ Bronzová
5.3.20114.109Nguyen Cong ThanhZŠ RVJ K Milíčovu
6.3.20114.109Rufer JanZŠ Bronzová
7.3.20115.108Semecký ŠtěpánZŠ Sadská
8.3.20115.108Koronovská DominikaZŠ a MŠ nám. Svobody
9.3.20116.94Pučelík DanielZŠ Laudova
10.3.2011   82 Pavlišová Lucie ZŠ s RVJ a RVTV Filosofská
11.3.2011   81 Holeček Miroslav ZŠ s RVJ a RVTV Filosofská
12.3.2011   81 Chmelařová Anna ZŠ Jílovská
13.3.2011   81 Nguyenová Ngoe Anička ZŠ Campanus
14.3.2011   81 Novák Tomáš ZŠ Trávníčkova
15.3.2011   81 Winkel Anna ZŠ Vodičkova
16.3.2011   81 Žak Ivo 1. ZŠ Sedlčany
17.3.2011   80 Adámková Nikola ZŠ Meteorologická
18.3.2011   80 Cihelka Jan ZŠ Nepomucká
19.3.2011   80 Renc Jakub ZŠ Pod Marjankou
20.3.2011   79 Čonková Michaela ZŠ Sadská
21.3.2011   79 Hirschler David ZŠ Mohylová
22.3.2011   79 Hrdina Jaroslav ZŠ Slaný
23.3.2011   79 Šimková Jessica ZŠ a MŠ U Santošky
24.3.2011   79 Vaňáková Marie ZŠ Nepomucká
25.3.2011   79 Kupková Kamila ZŠ RVJ Bronzová
26.3.2011   78 Abdallah Jakub ZŠ Laudova
27.3.2011   78 Prokopová Tereza ZŠ V Zahrádkách
28.3.2011   77 Hochová Daniela ZŠ a MŠ Chlum, Nalžovice
29.3.2011   77 Mokriš Ben ZŠ Pod Marjankou
30.3.2011   77 Uhlová Veronika ZŠ a MŠ U Santošky
31.3.2011   77 Stachová Karolína ZŠ RVJ Bronzová
32.   76 Galan Samuel ZŠ Drtinova
33.   76 Gara Jan ZŠ Táborská
34.   76 Kroa Martina ZŠ a MŠ U Tyršovy školy
35.   76 Matějovský Tomáš ZŠ Laudova
36.   76 Rupík Daniel ZŠ Miloše Šolleho Kouřim
37.   76 Urban Adam ZŠ Meteorologická
38.   76 Zítka Patrik ZŠ RVJ K Milíčovu
39.   75 Abrahám Daniel ZŠ Trávníčkova
40.   75 Ambrožová Nikola ZŠ Miloše Šolleho Kouřim
41.   75 Borovička Marek ZŠ Meteorologická
42.   75 Hotěk Jakub ZŠ Ch. Masarykové V. Chuchle
43.   75 Stryncl Tereza ZŠ a MŠ U Tyršovy školy
44.   75 Šorm Benedikt FZŠ V Remízku
45.   75 Veselá Tereza ZŠ a MŠ U Tyršovy školy
46.   75 Žufníček Adam ZŠ a MŠ nám. Svobody
47.   75 Rompotová Jitřenka ZŠ a MŠ nám. Svobody
48.   74 Kuderová Natálie ZŠ Lipence
49.   74 Nedbalová Agáta ZŠ Radotín
50.   74 Veverková Anna FZŠ V Remízku
51.   74 Ševčíková Pavlína ZŠ RVJ Bronzová
52.   73 Atassi Adéla ZŠ RVJ K Milíčovu
53.   73 Gregorová Ema ZŚ Hostivice U Zámecké zdi
54.   73 Herman Michal ZŠ Trávníčkova
55.   72 Crkvová Klára ZŠ Lipence
56.   72 Fučíková Kristýna ZŠ Slaný
57.   72 Havelka Martin ZŠ Komenského Nymburk
58.   72 Olšák Radek ZŠ Trávníčkova
59.   72 Pikousouvá Pavlína ZŠ RVJ Bronzová
60.   72 Šramová Viktorie ZŠ V Zahrádkách
61.   72 Jindra Tomáš ZŚ V Remízku
62.   72 Remeňová Marcela ZŚ Drtinova
63.   71 Bendová Sára ZŠ Vodičkova
64.   71 Čechová Aneta ZŠ Jílovská
65.   71 Petrenko Ekaterina ZŠ Rudná
66.   70 Joštová Barbora ZŠ Sadská
67.   70 Klaus Tomáš ZŠ Jílovská
68.   70 Mejdr Adam ZŠ Táborská
69.   70 Weiszová Kateřina ZŠ T.G.Masaryka Poděbrady
70.   69 Klímová Laura ZŠ Drtinova
71.   69 Rejzková Pavlína ZŠ Táborská
72.   69 Vanc Jáchym ZŠ Pod Marjankou
73.   69 Vrbenský Adam ZŠ T.G.Masaryka Poděbrady
74.   68 Příbrský Adam ZŠ Rudná
75.   67 Brodská Johana ZŠ Mohylová
76.   67 Jakešová Kateřina ZŠ s RVJ a RVTV Filosofská
77.   67 Pourová Laura ZŠ Kuncova
78.   67 Boháčková Johanna ZŠ Mohylová
79.   67 Simonov Dmitrij ZŚ Hostivice U Zámecké zdi
80.   67 Sládeček Vít ZŠ a MŠ Chaplinovo nám.
81.   67 Vrbíková Lucie ZŠ Mohylová
82.   67 Hamsíková Anna ZŠ Táborská
83.   66 Mansfeldová Barbora ZŚ Hostivice U Zámecké zdi
84.   66 Nguyen Danh Quang Tomáš ZŠ Campanus
85.   66 Púčik Michal ZŠ Campanus
86.   66 Rytířová Lucie ZŠ Lipence
87.   66 Klouda Václav ZŠ a MŠ U Santošky
88.   66 Svoboda Matěj ZŠ Pod Marjankou
89.   66 Viplerová Anežka ZŠ Bronzová
90.   66 Šfofl Štěpán ZŠ Meteorologická
91.   66 Svobodová Monika ZŠ a MŠ Chaplinovo nám.
92.   66 Klouda Václav ZŠ a MŠ U Santošky
93.   65 Frančíková Natálie ZŠ T.G.Masaryka Poděbrady
94.   65 Gaspar Michael ZŠ V Zahrádkách
95.   65 Podivínská Aneta ZŠ Radotín
96.   65 Sosnovec Michal ZŠ a MŠ Chlum, Nalžovice
97.   65 Tardíková Kristýna ZŠ a MŠ Chaplinovo nám.
98.   64 Břečková Pavla ZŠ Komenského Nymburk
99.   64 Jará Veronika ZŠ Podbělohorská
100.   64 Košťálová Tereza ZŠ a MŠ U Santošky
101.   64 Nguien Michal ZŠ a MŠ nám. Svobody
102.   64 Nguyen Minh Anh Titi ZŠ Campanus
103.   64 Valach Dan ZŠ Kuncova
104.   63 Jeleňová Laura ZŠ Komenského Nymburk
105.   63 Podolková Klára ZŠ Táborská
106.   63 Rico André ZŠ Nepomucká
107.   63 Císařová Nikita ZŠ Kuncova
108.   62 Bartošová Hana ZŠ Ch. Masarykové V. Chuchle
109.   62 Husovská Christiana ZŠ s RVJ a RVTV Filosofská
110.   62 Řepková Lucie ZŠ Vodičkova
111.   62 Zinhasovič Nedžad ZŠ Nepomucká
112.   61 Beneš Martin ZŠ Ch. Masarykové V. Chuchle
113.   61 Golubeva Euegenie FZŠ V Remízku
114.   61 Husáková Kateřina ZŠ Lipence
115.   61 Kříž Ladislav 1. ZŠ Sedlčany
116.   61 Němec Matyáš ZŠ Podbělohorská
117.   61 Silinová Natálie ZŠ Radotín
118.   61 Rikl Čeněk ZŠ Velké Přílepy
119.   60 Coufal Petr ZŠ Kuncova
120.   60 Malínská Patricie ZŠ T.G.Masaryka Poděbrady
121.   60 Straka Matěj ZŠ Český Brod
122.   60 Šolínová Karolína ZŠ Laudova
123.   60 Tulachová Johana 1. ZŠ Sedlčany
124.   60 Choutka Jakub ZŠ Velké Přílepy
125.   59 Havel Josef ZŠ Slaný
126.   59 Křepela Vojtěch ZŠ a MŠ Chlum, Nalžovice
127.   58 Karbanová Adéla ZŠ Komenského Nymburk
128.   57 Nejedlá Anne ZŠ Sadská
129.   57 Chihadová Nora ZŠ Rudná
130.   57 Bašusová Aneta ZŚ Hradištko
131.   56 Kolaříková Anna ZŠ Slaný
132.   56 Linhartová Lucie ZŠ a MŠ Chlum, Nalžovice
133.   55 Benák Dominik ZŠ Český Brod
134.   55 Rangelová Milena ZŠ a MŠ U Tyršovy školy
135.   55 Zima Jiří ZŠ a MŠ Chaplinovo nám.
136.   55 Vyleta Denis ZŠ Kostelní Lhota
137.   54 Frýdek Christian ZŠ Marjánka
138.   54 Kovalová Diana ZŠ Velké Přílepy
139.   53 Bartošová Dominika ZŠ Marjánka
140.   53 Tomanová Emma ZŠ Bronzová
141.   52 Nedvěd Ladislav ZŠ Miloše Šolleho Kouřim
142.   51 Kratochvíl Tomáš ZŠ Rudná
143.   51 Lipšová Sára ZŠ Miloše Šolleho Kouřim
144.   51 Votápková Nela ZŠ Podbělohorská
145.   50 Roštoková Nela ZŠ Podbělohorská
146.   49 Šlemín Matěj ZŠ Kostelní Lhota
147.   48 Kolářová Amálie 1. ZŠ Sedlčany
148.   48 Kratochvílová Tereza ZŠ Marjánka
149.   47 Kosina Vojtěch ZŠ Český Brod
150.   46 Dufková Šárka ZŠ Český Brod
151.   43 Chládek ZŠ Marjánka
152.   42 Čermáková Erika ZŠ Velké Přílepy
 
PřílohaVelikost
ZSBR_AJ_Soutez_2011.pdf63.18 KB
Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Srpen 2018
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Syndikovat
Syndikovat obsah



© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika