Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Beseda Zdravé zoubky 2016 (8)
Beseda Zdravé zoubky 2016 (8)
Bez zabran do skoly 2015 34
Bez zabran do skoly 2015 34
Vyuka s rodilym mluvcim 2016 151
Vyuka s rodilym mluvcim 2016 151
 



Výsledky školního kola zeměpisné olympiády 6.-9. ročníků

V pondělí 15. prosince 2008 proběhla na naší škole zeměpisná olympiáda. Soutěže se zúčastnilo celkem 70 žáků z 6.-9. ročníků. Vítězové jednotlivých kategorií postupují do obvodního kola, které se uskuteční v březnu 2009 v DDM pro Prahu 5. Finalistům blahopřeji a děkuji všem účastníkům za pěkné znalosti, snahu a vytrvalost!

Lenka Durdilová, vyučující zeměpisu

ZO 2

Více fotek naleznete v galerii.

Výsledky



6.ročníky - ZO školní kolo, 15.12.2008

pořadíjméno a příjmenítřídapočet bodů
1.Simona Adamová6.B47
2.Eva Čivrná6.A45
3.Natálie Allohová6.B44
4.Tereza Stachová6.A43
5.Klára Hoďánková6.B42
6.Adéla jelínková6.A41
7.Eliška Pokorná6.A41
8.Dita leštinová6.A39
9.Jakub Kotulan6.A39
10.Tadeáš Bárta6.B38
11.Ondřej Vaňuga6.B37
12.Rasha Morai6.B35
13.Jan Adamov6.B35
14.Tereza Šubrová6.A31
15.Mikuláš Holub6.B29
16.Nikola hronová6.A25
17.Lukáš Hubina6.B20
18.Denisa Špálová6.B14


7. ročníky - ZO školní kolo, 15.12.2008

pořadíjméno a příjmenítřídapočet bodů
1.Martin Žežulka7.B74
2.Jakub Novák7.A73
3.Alexander Nagy7.A68
4.Daniela Pilátová7.B67
5.Kateřina bedrnová7.A67
6.Markéta Milotová7.A66
7.Tereza Keslová7.B64
8.Daniel Haňka7.B64
9.Kateřina Hladká7.A62
10.Dominik Bucher7.A58
11.Josef Škréta7.A56
12.Daniel Vágner7.A46


8.ročníky - ZO školní kolo, 15.12.2008

pořadíjméno a příjmenítřídapočet bodů
1.Monika Camfrlová8.B114
2.Jana Szczurková8.B109
3.David Císař8.A105
4.Michal Veselý8.B103
5.Kristýna Veselá8.B102
6.Larysa Bojková8.B99
7.Aleš Čapek8.A98
8.Tereza Camfrlová8.B94
9.Monika Plichtová8.B93
10.Radek Mandík8.A88
11.Daniel Sonnleitner8.A87
12.Zuzana Hynštová8.B77
13.Petra Sázelová8.B72
14.Anna Kolínská8.A69
15.Veronika Tokareva8.A58


9.ročníky - ZO školní kolo, 15.12.2008

pořadíjméno a příjmenítřídapočet bodů
1.Monika Burešová9.A73
2.Martin Nožička9.C72
3.David Korynta9.A71
4.Dominik Horáček9.A70,5
5.Tereza Kremličková9.A70
6.Lucie Mourková9.A69,5
7.Pavel Greňo9.A69,5
8.Denisa Čížová9.A69
9.Petr Mareš9.A68
10.Jan Košťál9.A67
11.Šimon Krivý9.C66
12.Martin Bláha9.C65
13.Jiří Blažek9.D65
14.Adam Pšák9.D63
15.Martin Dejmek9.D63
16.Patrik Brož9.A61
17.Eliška Peterková9.A59
18.Pavel Krejčí9.C60
19.Iveta Sázelová9.A58
20.Michal Jedlička9.C51
21.Matěj Vonderka9.B41
22.Petr Žemlička9.D40
23.Jan Veškrna9.B39
24.Michal Krčmář9.B36
25.Matěj Pešička9.B34
Nejbližší události
Události
«Říjen 2017»
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Dnes oblíbené
Syndikovat
Syndikovat obsah



© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika