Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Stáž konaná v rámci programu OP-PPR Švédsko

Zimní radovánky v ŠD

 

Po tříkrálové tradici se děti konečně dočkaly první sněhové nadílky, která je ve městě v posledních letech spíše vzácností. A tak děti neskrývaly velké nadšení z prodlouženého pobytu venku. Hned první den se na sněhu pěkně vydováděly. Stavěly velké i menší sněhuláky, sněhové zámky a hrady, pokoušely se i o sněhovou královnu, kreslily do sněhu, tvořily andělíčka, zkoumaly stopy, zjišťovaly vlastnosti sněhu a nechyběla ani koulovačka. Na fotografiích jsou díla dětí ze školní družiny, a to těch nejmenších, prvňáčků a druháčků. Nechybělo ani posilování, protože některé sněhové koule byly skutečně velké. Jsou šikulové.

další fotografie


Věříme, že si dostatek zimních radovánek začaly užívat i děti, které nemohou naše aktivity společně sdílet.
Všechny moc zdravíme :-)     
 
                                                                                                                                                    Vaše vychovatelky ŠD

Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Srpen 2021
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Syndikovat
Syndikovat obsah© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika