Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Bez zabran do skoly 2015 48
Bez zabran do skoly 2015 48
Tým Dárek pro Johna
Tým Dárek pro Johna
Den Zeme - soutez 32
Den Zeme - soutez 32
 Ročníkové práce 2008/2009

Nil, Velká čínská zeď, Banát, Ze života mého dědečka Václava, Vodopády, Bitvy Byzantské říše s nepřáteli, Mořští živočichové, Paleoantropologie, Slavní matematici, Svět koní, Španělská inkvizice, Janské Lázně, Kolo v dějinách lidstva, Vesmír, Krátce z dějin Romů, Projekt Manhattan a vznik první uranové bomby, Srpen 1968, Komunismus, Rozvoj železnice, Pokojové rostliny, Mumie, Život křečka, Židovská literatura, Zemědělci a řemeslníci ve starém Egyptě, Seznámení s Prahou, Vincent van Gogh, Galapágy, ... a další a další zajímavá témata.

Letos proběhl již 4. ročník, kdy se žáci 2. stupně naší školy představili se svými ročníkovými pracemi na závěrečných prezentacích. V rámci tohoto projektu zpracovávají žáci informace, které nalézají v různých zdrojích a připravují je pro vizuální i ústní prezentaci. Letošní ročník přidal k tradičním tématům z historie, literatury a výtvarného umění ještě témata zeměpisná a přírodopisná, objevila se i matematika, fyzika a samozřejmě jazyky. Žáci tak mají možnost vyhledat si a poutavou formou zpracovat informace z oboru, který je zajímá. Svoji práci mohou využít jako studijní materiál nebo referát při výuce a dále si vyzkouší svoji schopnost mluveného projevu při představování své práce.

Stejně jako každý rok byly všechny práce vystaveny k nahlédnutí, a tak měli všichni zájemci z řad žáků i rodičů možnost prohlédnout si a posoudit jejich zdařilost. Opět se mohli všichni přesvědčit, že letošní rok byl úspěšný, práce jsou velmi originální a nápaditě zpracované. Děkujeme všem autorům a těšíme se na příští ročník.

Milena Kusá, Dana Fíková, Helena Tržická

Rocnikove prace 02Rocnikove prace 03

Více fotek naleznete v galerii.

Nejlépe hodnocení autoři:

6. třídy: K. Hoďánková - D, . Jakoubková - Vko, S. Adamová - D, M. Holub - D, D. Bříza - D, L. Kučera - Z, D. Macúch - Z, T. Stachová - D/Z, B. Rozenberg - Č, K. Voldánová - D, D. Leštinová - Z, T. Müllerová - Př

7. třídy: B. Šampalíková - Z, E. Bendová - Z, P. Štrosová - Z, K. Bicanová - Z, E. Kocmanová - Z, K. Bedrnová - Z, D. Kovalenko - A, A. Nagy - Nj/Aj, D. Vagner - Aj, M. Hajný - D, T. Stručovský - D, E. Pokorná - D, K. Hladká - D, A. Kuncová - Př, T. Praus - Př

8. třídy: J. Szcurková -Z, D. Potměšilová - Př, M. Camfrlová - M, T. Camfrlová - D, L. Bojko - D, S. Špronglová - Př, K. Milatová - D, R. Mandík - D, H. Kubátová -Př, V. Krušelnycka - Př, A. Tochjan - D, M. Veselý - Z, M. Plichtová - Z

9. třídy: T. Vojtíšková - Př, A. Flašarová _D, D. Jindra - D/Aj, M. Bláha - D, P. Mareš - D, K. Vorlíková - D, M. Nožička - D, G. Kabátková - D, J. Marková - D, M. Machoň - D, T. Vřeský - D, R. Hynštová - D, M. Burešová - D, I. Venzarová - D, E. Peterková - D, D. Čížová - Z, A. Ohlídalová - F, L. Fráňová - D, L. Mourková - Př

Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Srpen 2019
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Syndikovat
Syndikovat obsah© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika