Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Šablony II
Projekt Inkluze v ZŠ Bronzová
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
adaptační kurz 6.C 2016 (2)
adaptační kurz 6.C 2016 (2)
Karneval v ŠD 2017 (6)
Karneval v ŠD 2017 (6)
 Informace pro rodiče - Pravidla nastavená v souvislosti S COVID-19

Vážení rodiče,

moc Vás žádáme o to, abyste respektovali omezení, která z důvodů bezpečnosti dětí a zaměstnanců školy platí od 1.9.2020. Prosíme Vás, abyste do budovy školy vstupovali jen v krajně závažných případech, po předchozí dezinfekci rukou a s rouškou.  Komunikujte s učiteli více on-line, jejich mailové adresy najdete na webových stránkách školy. Také učitelé Vás budou o jakékoliv změně včas informovat společně nastaveným způsobem. Rodiče žáků, kteří docházejí do školní družiny, nebudou do budovy vcházet, se způsobem předání budete seznámeni vychovatelkami ŠD. 

Pokud Vám učitel zavolá, že Vaše dítě vykazuje známky jakékoliv nemoci, dostavte se neprodleně do školy k jeho vyzvednutí. Rodič se dostaví ke vchodu do tělocvičny. Dítě bude umístěno ve speciálně k tomu určené zdravotní místnosti v pavilonu T ( vchod od tělocvičny), tam Vám  zaměstnanec školy žáka předá. ( Rodič je povinen informovat praktického lékaře, který rozhodne o dalším postupu. )

 

Pokud Vaše dítě trpí chronickým onemocněním, které není infekční ( senná rýma, alergická rýma, alergický kašel a další příznaky shodné s infekčním onemocněním), je umožněn vstup a pobyt ve škole pouze v případě, že prokážete potvrzením od lékaře, že netrpí infekčním onemocněním. 

V případě konkrétních mimořádných situací spojených s onemocněním covid - 19 je škola vždy povinna postupovat podle pokynů Krajské hygienické stanice a dodržovat všechna aktuálně platná mimořádná opatření vyhlášená pro dané území  KHS nebo Ministerstvem zdravotnictví.

 

Vážení rodiče,

v současné době má škola stanovena přesná pravidla chování žáků, zaměstnanců i rodičů. Víme, jaká je situace, jsme připraveni vše řešit a s Vámi  úzce spolupracovat. Vás jen prosíme o pochopení, trpělivost a respektování daných pravidel.  Přeji Vám klidné a pohodové dny a pevné zdraví. Těšíme se na spolupráci s Vámi.                                                                                             

                                                                                                                                                        Mgr.Alena Šoukalová                                                                                                                                                                      ředitelka školy

Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Září 2020
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Syndikovat
Syndikovat obsah© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika