Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt Inkluze v ZŠ Bronzová
Šablony II
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Soutez mladych cyklistu 2011 22
Soutez mladych cyklistu 2011 22
Vyuka s rodilym mluvcim 2016 054
Vyuka s rodilym mluvcim 2016 054
Stolni tenis 2009 04
Stolni tenis 2009 04
 Informace výuka 1. stupeň od 25.5.2020

Vážení rodiče,

 

pomalu se blíží termín 25. 5., kdy má začít dobrovolná docházka do školy. Jistě sledujete sdělovací prostředky stejně jako my. Pro nastavení všech opatření bude nejprve nutné zjistit váš zájem o tento způsob docházky.

 

Prioritní bude i nadále vzdělávání našich žáků formou distanční výuky se svým třídním učitelem ve stejné formě, jako probíhala dosud.

 

 

Podle vašeho zájmu musíme vytvořit skupiny, které se nebudou vzájemně potkávat a budeme muset mít rozpis pro návštěvu školní jídelny, toalet a dalších činností. Při příchodu do budovy školy bude žákům v dané skupině měřena teplota, kontrolován počet roušek, desinfikovány ruce atp. Po celou dobu bude důsledně vyžadován dvoumetrový rozestup mezi osobami.

 

Vstup do areálu školy bude umožněn pouze dětem dle stanoveného harmonogramu, nikoliv rodičům ani jiným dospělým osobám.

 

Při tomto omezeném provozu nelze zachovat ani třídní kolektivy, ani třídní učitele, ani kmenové třídy. Během přítomnosti ve škole budou žáci pouze plnit úkoly zadané distanční výukou pod dohledem pedagogických pracovníků (učitelé, vychovatelé, asistenti pedagoga). Děti budou mít možnost pobývat pouze v přidělené třídě se svou skupinou a při pobytech venku se budou střídat v předepsaném čase. Stravování bude probíhat podle obdobného harmonogramu. Naše paní kuchařky budou zajišťovat výdej oběda případným zájemcům po skupinách při dodržení všech hygienických pravidel.

 

Školní družiny a školní kluby jsou uzavřeny. Přítomnost žáků 1. stupně je realizována ve školních skupinách a to nejdéle do 16. hodin. Odchod žáků bude realizován po školních skupinách dle zájmu rodičů ve 12:30 hodin nebo v 16:00 hodin.

 

Počet skupin o maximálně 15 dětech bude stanoven dle aktuálního počtu pedagogických pracovníků a kapacity školy. V případě většího zájmu bude účast určena losem. Školní skupiny jsou neměnné. V případě nedodržování hygienických a pedagogických pokynů může být žák vyloučen.

 

Podmínkou docházky je doložení Čestného prohlášení. Zákonný zástupce dítěte potvrzuje, že ve společné domácnosti nežijí osoby s rizikovými faktory a dítě nemá žádné příznaky virového infekčního onemocnění. Pozdější zápis do skupiny než k datu 25. 5. nebude možný.

 

Vážení rodiče, žádáme vás, abyste třídním učitelům nejpozději do 18. 5. 2020 do 12:00 dali vědět, kterou z níže uvedených variant volíte.

1. Mám zájem, aby dítě od 25. 5. 2020 pokračovalo ve stávající distanční výuce se svou učitelkou (z domova)

2. Mám zájem, aby dítě od 25. 5. 2020 bylo účastníkem dobrovolné vzdělávací aktivity ve školní skupině

- odcházet bude ve 12:30 hodin

- odcházet bude v 16:00 hodin

 

 

Vážení rodiče, v těchto nelehkých chvílích vám děkujeme za spolupráci, přejeme mnoho zdraví, klidu a nadhledu. Také vás prosíme o shovívavost a pochopení, pokud by se některé pokyny změnily, neboť, jak sami víte, situace se aktuálně velmi často mění.

 

                                                                                                                                                                                                S pozdravem

                                                                                                                                                                                                vedení školy

                                                                                                                                                                                                ZŠ s RVJ Bronzová

Čestné prohlášení

Metodika ochrana zdraví ve škole

Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Leden 2021
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Dnes oblíbené
Syndikovat
Syndikovat obsah© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika