Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Šablony II
Projekt Inkluze v ZŠ Bronzová
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Den ZEMĚ_2018 (24)
Den ZEMĚ_2018 (24)
Konference_Primas_2019  (16)
Konference_Primas_2019 (16)
Vyuka s rodilym mluvcim 2016 134
Vyuka s rodilym mluvcim 2016 134
 Elektronický zápis do prvních tříd

Vážení rodiče,

vzhledem k mimořádným opatřením v základních školách se Zápis k povinné školní docházce uskuteční na naší škole v souladu s právními předpisy, ale v současné neobvyklé situaci bude organizován jiným způsobem, než jsme byli zvyklí v minulých letech. Mění se pouze termín a způsob zápisu. Počet otvíraných tříd, kritéria pro přijetí, postup v případě, že v jednom z kritérií nebude možné přijmout všechny uchazeče, se nemění.

Zápis proběhne bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Škola využije modul umožňující elektronický zápis do 1. tříd, který bude podporovat možnost převážně distančního řešení tak, aby nedocházelo k setkávání více lidí. Odkaz elektronického zápisu najdete na konci tohoto dopisu.

Zápis se uskuteční od 6. dubna do 20. dubna 2020. Online zápis bude aktivní až 6. dubna 2020.

Po vyplnění potřebných údajů v prostředí Vašeho internetového prohlížeče odešlete vyplněnou „Žádost o zápis dítěte do 1. ročníku" (dále již jen žádost) škole. Na e-mail, který uvedete v žádosti, Vám přijde Vaše vyplněná žádost ve formátu PDF (Adobe Reader). Vzhledem k tomu, že je podle předpisů vyžadován i podpis zákonného zástupce, následně si Vámi vyplněnou žádost o přijetí vytiskněte, podepište a odevzdejte do sběrné schránky ve vestibulu školy v pracovních dnech od 6. dubna do 20. dubna 2020 vždy mezi 7 až 15 hodinou v zalepené obálce označené Zápis 2020. Při vyšší koncentraci lidí bude přístup ke schránce řízen přítomným pracovníkem školy.

Dále je možné doručit žádost do datové schránky školy kznpedz, držitelem odchozí datové schránky musí být konkrétní fyzická osoba, nebo poštou na adresu školy (ZŠ s RVJ Bronzová 2027/35, Stodůlky, 155 00 Praha 5), případně emailem s elektronickým podpisem na adresu reditel@zs-bronzova.cz.

Pokud z nejrůznějších důvodů nemůžete využít jednu z výše uvedených cest, budou vedle sběrného místa připravené prázdné formuláře, které můžete vyplnit na místě ručně a přímo vložit do sběrné schránky ve vestibulu školy (v zalepené obálce označené Zápis 2020).

Máte-li zájem o umístění dítěte do bilingvní třídy, napište tuto informaci na druhou stranu žádosti „Mám zájem o bilingvní třídu". Přiložte k papírové žádosti potvrzení, že Vaše dítě navštěvovalo kurzy angličtiny (kde a jak dlouho).

Součástí elektronického zápisu je i formulář Odklad povinné školní docházky (ke stažení zde). Vyplněný a podepsaný i s „Žádostí o zápis dítěte do 1. ročníku" je nutno též odevzdat do schránky ve vestibulu školy nebo poslat poštou na adresu školy nebo datovou schránkou případně emailem s elektronickým podpisem.

Chápeme, že v současné složité době  mnozí z Vás doporučení k odkladu zatím nemáte k dispozici. Lze dodat později. Prosíme, uveďte na žádost o odklad, zda již máte termín vyšetření v PPP (Pedagogicko-psychologická poradna). Vyšetření v PPP jsou v současné době pozastavena a budou probíhat, jakmile budou poradny opět otevřeny. Správní řízení ohledně odkladů budou posunutá.

Pokud žádáte o předčasný nástup, musíte kromě žádosti o přijetí dodat tato požadovaná potvrzení:

a) Děti narozené 1. 9. 2014 - 31. 12. 2014 doporučení Školského poradenského zařízení (PPP - Pedagogicko-psychologická poradna nebo SPC - Speciálně pedagogické centrum) = jedno vyjádření.

b) Děti narozené 1. 1. 2015 - 30. 6. 2015 doporučení Školského poradenského zařízení (PPP nebo SPC) a odborného lékaře dvě vyjádření.

 

Dětem jsou při vyplnění žádosti přidělena registrační čísla, pod nimiž budou zveřejněny do 30 dní výsledky zápisu.

Víme, že tento způsob zápisu není zcela ideální, ale v dnešní době je to zřejmě nejschůdnější cesta. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, budeme Vám k dispozici na e-mailu reditel@zs-bronzova.cz, popřípadě na telefonu +420 605 837 280.

 

Přejeme Vám úspěšný zápis do 1. třídy a všem především pevné zdraví.

 

 

 

V Praze dne 31. 3. 2020

Mgr. Alena ŠOUKALOVÁ

ředitelka školy

Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Prosinec 2020
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Dnes oblíbené
Syndikovat
Syndikovat obsah© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika