Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Vodní balónková bitva v ŠD 2017 (10)
Vodní balónková bitva v ŠD 2017 (10)
Terezin 2014 64
Terezin 2014 64
Akademie - 20let - 36
Akademie - 20let - 36
 Plavecko-běžecký pohár - 4. závod

 Plavecko-běžecký pohár - 4. závod

Poslední listopadové pondělí věnovala šestice žáků reprezentaci naší školy na další zastávce seriálu plavecko-běžeckého poháru. Hostující pražskou částí tentokrát byla Praha 11 a pod její záštitou se tu v plaveckém bazénu „Jedenáctka" a sousedícím parku uskutečnil již 4. a zároveň poslední venkovní závod tohoto kalendářního roku. Naši chlapci chtěli navázat na výborné výkony z posledního závodu a to se jim povedlo. V kategorii 4.-5. tříd jsme oproti minulému závodu vyráželi do boje hned se třemi sportovními nadějemi. V první rozplavbě se netradičně ve stejné dráze potkali nováčci tohoto závodu - Adam Frajbiš a Tobiáš Štěrba. Premiéra vyšla oběma na výbornou. Adam skončil v rozplavbě první. Tobiáš, jehož silnější disciplínou je běh hned 3. Antonín Stejskal, který má s tímto závodem již zkušenosti téměř rozdílem třídy ovládá nejen svou rozplavbu, ale také celou plaveckou část v konkurenci o rok starších chlapců. Do běžecké části proto vstupujeme z velmi slibných pozic. 1., 3. a 8. pozice, z celkového počtu 45 závodníků. Během pětisetmetrového běhu se do čela závodu dostává Adam F., ten vedení bohužel neudržel a končí na nevděčném, přesto skvělém, 4 místě. Šance využil Tobiáš, který předvedl strhující nástup na finiš, kde v těsném boji končí druhý. Lepší premiérový start jsme si nemohli přát. Tonda bohužel v běžecké části doplácí na věkový handicap. Navzdory tomu předvádí bojovné výkony a na své výsledky může být pyšný. Končí na 6. místě a tím si polepšuje o jednu příčku oproti minulému závodu. Tentokrát osiřel ve své kategorii Víťa Raszka, neboť Šimon Kadlec z důvodu nemoci nemohl do závodu nastoupit. Víťa se však nezalekl a plaveckou část suverénně vyhrává a kopíruje tak výkon z minulého závodu. Opět si tak zajistil nejvýhodnější pozici pro start. Perfektně takticky zvládl běžeckou část a ze závodu odnáší zaslouženou bronzovou medaili. Vítek předvedl, že je schopný podat stabilní výkon v různé konkurenci. Poslední kategorie jediná startovala ve stejném složení a kluci byli připraveni vylepšovat svoje výkony. Ivan Naadev na padesátimetrové plavecké trati nenašel přemožitele a díky tomu se již podruhé objevuje v čele startu běžecké části. Oren H. se v bazénu potýkal s menšími problémy a ze svého výkonu byl spíše zklamaný, leč i tak startoval z výhodné pozice, z které ve finále těžil. Oba chlapci doběhli jako v minulém závodu těsně po sobě a to na 6. a 7. místě. Oba tedy svůj výkon vylepšují.

Všichni chlapci si tímto závodem připisují důležité body do průběžného hodnocení a věřím, že je tento závod opět posune směrem k čelu tabulek. Již po jednom závodě se všichni pohybují v první polovině startovního pole, které čítá kolem 50 závodníků. Musím opět všechny pochválit a poděkovat za výkony, které je radost sledovat. Věřím, že jim je každý další závod motivací překonávat nejen ostatní závodníky, ale i svá vlastní maxima.

Tonda Stejskal - 1. místo/ 6. místo
Adam Frajbiš - 3.místo/ 4. místo
Tobiáš Štěrba - 8. místo/ 2. místo
Vítězslav Raszka - 1. místo/ 3. místo
Ivan Nadeev - 1.místo/ 7. místo
Oren Holiš - 8. místo/ 6. místo

Plavecko-běžecký_pohár_2018 (1)

 

Další fotky naleznete v galerii.

Události
«Květen 2020»
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Syndikovat
Syndikovat obsah© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika