D zona 7
Maskarni bal SD 2015 60
Triatlon 2011 01

Plavecko-běžecký pohár

Dne 5. listopadu se zástupci naší školy vydali hájit "naše barvy" na již 3. závod seriálu plavecko- běžeckého poháru a nevedli si vůbec špatně. Naše škola se tohoto závodu účastnila po velké odmlce, ale naši chlapci svými výkony dali soupeřům jasně vědět, že se s námi musí počítat. Tento specifický závod, kterému svou domácí půdu propůjčil plavecký bazén Motorlet a městská část Prahy 5, se konal ve své historii již po 18.

V kategorii 4.-5. třídy nás reprezentoval Antonín Stejskal. Ten v konkurenci o rok starších chlapců a časem 36 vteřin zcela ovládl plaveckou část a po zásluze bral 1. příčku. Do běžecké části tedy odstartoval jako první a nakonec se umístil na pěkném 7. místě.

V kategorii 6.-7. třídy jsme měli hned dva zástupce. Z 6. třídy Šimon Kadlec a za 7.třidu Vítězslav Raszka, opět ani v této kategorii nenašli přemožitele. Vítek dokončil závod v čase 33 jako první a Šimon s časem 34 těsně za ním bral druhé místo. Taktéž rozbíhali závod a nejvíce vítězil Vítek, který podal skvělý běžecký výkon a po zásluze vybojoval pro naši školu cenný kov v podobě bronzové medaile. Šimon se po bojovném výkonu těšil z 8. místa.

V poslední kategorii 8.-9.tříd měla naše škola opět dvě naděje na cenné kovy a to kluci potvrdili. Ivan Nadeev z 8.C po vzoru svých mladších kamarádů vyhrává, v konkurenci o rok starších chlapců a časem na hranici 30 vteřin, plaveckou část a opět naše škola mohla vybíhat z nejpřednější pozice. Ivan nechal v běžecké části vše a oprávněně bere 5. místo. Jediný běžec v našem týmu Oren Holiš doplaval s časem 43 sekund na velmi pěkném 8. místě a do své silnější disciplíny vybíhal ze stejné pozice, ale už s velkým časovým handicapem, který však stáhl a celkové 8. místo udržel.

V premiéře tohoto závodu, po dlouhé soutěžní pauze, naši kluci dali jasně vědět, že jsou silnou konkurenci a do dalších závodů nebudeme opomíjenou části startovního pole.

Tonda Stejskal - 1. místo/ 7. místo
Šimon Kadlec - 2. místo/ 8. místo
Vítězslav Raszka - 1. místo/ 3. místo
Ivan Nadeev - 1.místo/ 5. místo
Oren Holiš - 8. místo/ 8. místo

Další závod se uskuteční 26. 11. pod záštitou městské části Praha 11 na domácí půdě Šimona Kadlece, tedy plaveckém bazénu "jedenáctka" a naše naděje do něj opět nastoupí s velkou motivaci.

Našim reprezentantům patří obrovsky dík.

Stejně tak děkujeme mateřským klubům KSP Kladno, SK Motorlet Praha a ASC Praha

Zapsala: M. Seifertová

Plavecko-běžecký pohár_2018 (3)

Další fotky naleznete v galerii.

«Prosinec 2018