Soutěžní odpoledne v ŠD_2019 (5)
Besidka 3.A 2008 07
Den Zeme - soutez 03

Přespolní běh 2018

I v novém školním roce se na naší jazykové škole věnujeme sportu. A hned od začátku úspěšně. 25. září se žáci naší školy zúčastnili přespolního běhu, který pořádal Dům dětí a mládežě Stodůlky a kterému propůjčila zázemí ZŠ Klausova. Za pěkného podzimního počasí se zde sešli žáci ze základních škol Prahy 13, aby poměřili poprázdninové síly. Na úvod si vedli výborně naši nejmladší chlapci. Ti předvedli takticky perfektní závod a díky skvělým běžeckým výkonům obsadili v celkovém hodnocení druhou pozici. Po zásluze tedy ze závodu odnášejí stříbrné medaile. Naše nejmladší děvčata si vedla ještě lépe. Dívky předvedly velmi bojovný výkon. Je vidět, že v 5. ročnících máme skvěle připravené závodnice o čemž svědčila vyrovnanost našich výkonů. Díky tomu děvčata brala dokonce kov nejcennější za celkové první místo.

I v dalších kategoriích jsme měli naše zástupce. Bohužel na poslední chvíli se tato družstva potýkala s velkou absencí. Aby se družstvo mohlo počítat do celkového hodnocení, museli se běhu účastnit minimálně 4 závodníci. To se bohužel stalo osudné velmi nadějnému chlapeckému družstvu 6.-7. tříd, kdy Jakub Linhart, Alex Spirin a Radoslav Mikuš předvedli perfektní závod a v konečném pořadí se umístili na 5., 8. a 10. místě. Tyto výsledky zajišťovali jednoznačné stupně vítězů, ale bohužel se do celkového hodnocení, kvůli absenci čtvrtého závodníka nemohli započítat. I tohle je odvrácená strana týmového sportu a chlapcům patří obrovský dík za bojovnost a nadhled s jakým tento závod dokončili.

5. třída, chlapci: Bredikhin Vladislav, Pázler Adam, Pořízek Adam, Štěrba Tobiáš, Větrák Ondřej
5. třída, dívky: Cesneková Barbora, Pončáková Karolína, Šilerová Petra, Šnajdrová Tereza,
Tomečková Anita

6.-7. třída, chlapci: Linhart Jakub, Mikuš Radoslav, Spirin Alex
6.-7. třída, dívky: Alžběta Jana Vohníková

8.-9. třída, chlapci: Holiš Oren, Hudec Šimon, Chalupa Petr, Kleibel Jan

Všem závodníkům, kteří reprezentovali naši školu patří poděkování za předvedené výkony během závodu.

Rodičům děkujeme za podporu našich sportovců.

Přespolní běh 2018 (2)

Další fotky naleznete v galerii.

«Duben 2019