Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Comenius, Praha 2008 3
Comenius, Praha 2008 3
Spanelsko 2009 76
Spanelsko 2009 76
Exkurze Letiste VH 02
Exkurze Letiste VH 02
 SCHOOL FLORBALL CUP dne 6. 12. 2017

SCHOOL FLORBALL CUP

Datum: 06.12.2017
Místo: Sportovní hala Děkanka

Školu reprezentovali:

1.-3. třída: Tobias Měcháček, Dominik Jirásek (2.D), Tobias Flosman, Adam Posl (3.A), Robin Štěrba (3.B), Lukáš Hejduk (3.C)
4.-5 třída: Martin Šmerda (4.A), Patrik Jeřábek (5.A), Matyáš Sabák (5.B), Patrik Janda, Jiří Křivánek (5.C), Jakub Linhart (6.A), Vojtěch Hegar (6.C)

Již podruhé se naše školní týmy zúčastnily florbalového poháru, který pořádal elitní pražský klub Bohemians Praha. Zástupci naší školy se ho opět účastnili v obou kategoriích- 1.-3. třída a 4.-6. třída. Oba výběry předváděly na hrací ploše velmi pěkné sportovní výkony. Na hřišti jsme mohli vidět vyrovnané i jednoznačné zápasy a rozhodně se bylo na co dívat. Mladší žáci vstoupili do utkání hladkým vítězstvím nad ZŠ Bítovská a to díky vydařenému střeleckému představení Lukáše Hejduka, který v tomto zápase mířil přesně hned čtyřikrát a značnou měrou se tak podílel na konečném stavu 5:1. V dalším zápase se střelecky prosadilo už více našich hráčů a tak ZŠ Na Chodovci přehráváme jednoznačně 9:0. To nejlepší nakonec nás čekalo v podobě soupeřů ze ZŠ Jana Wericha. V tomto zápase nechyběla bojovnost, nouze nebyla ani o pěkné střelecké a gólmanské zákroky. Zda vinou naší únavy, nebo soupeřovou lepší kontrolou balónku můžeme jen spekulovat, ale zápas končí vítězně tentokrát pro soupeře a to velmi těšně 2:1. Protože tento tým za celou dobu turnaje nenašel přemožitele, odnesl si zaslouženě 1. místo a hned následně už na pomyslné stupínky vítězů vystupuje tým naší školy. Za velmi pěkné výkony si chlapci po právu odnáší stříbrné medaile.
Náš starší výběr sehrál o poznání vyrovnanější zápasy. Museli si poradit s těžšími soupeři a chvíli jsme se herně hledali. Bylo jasné, že vítězství nepřijde samo a budeme mu muset jít trochu naproti. O tom jsme se přesvědčili hned v prvním zápase proti ZŠ Bítovská, kdy nám utekl začátek utkání, a celý zbytek hrací doby jsme museli soupeřům náskok dotahovat. Bohužel se nám povedlo jen dorovnat a tak, za zvuku klaksonu, připisujeme do tabulky pouze jeden bod za remízu. Stav utkání 5:5. Ani druhé utkání se nevyhrálo samo a náš výběr se na konečných 3:2 proti týmu ze ZŠ Jana Wericha pěkně nadřel. Bohužel naše nesoustředěnost a jistou měrou i únava způsobila, že hned následující zápas, který se opět sehrál ve velmi vysokém herním tempu, prohráváme pouze jednobrankovým rozdílem a konečným výsledkem 3:2 ve prospěch soupeře. Do posledního zápasu jsme nabrali síly a chytli pověstný „druhý dech" a zápas proti ZŠ Na Chodovci vyhráli s trošku jistějším náskokem 6:4.

Za bojovnost by chlapci určitě zasloužili ocenění nejvyšší, však jejich nesoustředěnost a nedisciplinovanost vynesla i tak pěkné stříbrné medaile.

Nejlepší střelci:
1.-3. třída: Lukáš Hejduk (11 gólů), Robin Štěrba a Tobis Flosman (2 góly), Tobias Měcháček (1 gól)
4.-5 třída: Patrik Jeřábek (7 gólů), Jakub Linhart (3 góly), Jiří Jeřábek, Vojtěch Hegar a Martin Šmerda (2 góly)

SCHOOL FLORBALL CUP_6. 12. 2017 (1)

 

Další fotky naleznete v galerii.

Nejbližší události
Události
«Leden 2018»
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Syndikovat
Syndikovat obsah© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika