Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Pampeliška
Pampeliška
Angličtina s rodilým mluvčím 2017 (93)
Angličtina s rodilým mluvčím 2017 (93)
Vyuka s rodilym mluvcim 2016 177
Vyuka s rodilym mluvcim 2016 177
 School floorball cup 2017

SCHOOL FLOORBALL CUP 2017

Místo konání: SH Děkanka

Datum konání: 21. 11. 2017

Školu reprezentovali:

1. - 3. třída: Michael Petrosjan, Dominik Jirásek, Tobiáš Měcháček, Štěrba Robin, Raszka Jan, Pösl Adam

4.- 6. třída: Fojtík Filip, Raszka Vítězslav, Néma Jakub, Linhart Marek, Šmerda Martin, Adam Štěpán, Štěrba Tobiáš, Šťastný Filip

 

   Již tradičně se uskutečnil florbalový pohár pořádaný elitním pražským klubem Bohemians Praha. Zástupci naší školy se ho účastnili v kategorii mladších žáků (1. - 3 . třída) a i starších (4. - 6. třída). Oba výběry předváděly na hrací ploše velmi pěkné sportovní výkony, plné nasazení a odhodlání, na které jsme od našich žáků zvyklí. Divácky zajímavé bylo utkání v mladší kategorii, kdy chlapci vedli po prvním poločase s týmem ZŠ Chelčického 3:2. Ve druhé polovině zápasu však soupeř ožil a otočil zápas ve svůj prospěch na konečných 5:4. Další zápas náš tým jednoznačně ovládl 14:0 nad soupeři ze ZŠ Práčská. Jednoznačně jsme diktovali průběh utkání a hráli pěkný kombinační florbal. Poslední zápas skončil smírně a to 4:4. Se ZŠ J. Wericha jsme sehráli herně srovnatelné utkání, které hodně prověřilo naše schopnosti především na hokejce. Mladší chlapci „dostáli svému jménu" a odnáší si z tohoto turnaje bronzová ocenění. Individuální ocenění si v této kategorii odnáší náš Honzík Raszka, jako nejlepší střelec turnaje za 15 vstřelených branek, gratulujeme. 

    Naši starší chlapci si vedli ještě o trochu lépe. Přes to, že hned z úvodního utkání tohoto turnaje odchází ze hřiště poraženi a to vysoko 6:2, zbytek turnaje už si utéct nenechali. Následující utkání se ZŠ Práčská vyhrávají 4:2. V tomto utkání se činila „útočná lajna" ve složení Martin Š., Vítek R. a Tobiáš Š., která vstřelila všechny góly a to v poměru 1-1-2. Poslední zápas proti ZŠ Werichova byl opět v režii našeho výběru. Předváděli zodpovědnou hru plnou kombinací, krásný týmový výkon a odvahu v rozhodujících momentech. To chlapcům zajistilo konečný výsledek 7:2 a celkové stříbrné umístění.

   Tento turnaje již tradičně bereme jako prověření našich schopností s těžšími soupeři, se kterými se ve školním roce na školních soutěžích nemáme možnosti potkat. Celkově na turnaj nahlížíme pozitivně. Příjemné prostředí a propůjčené zázemí předního pražského klubu dodává turnaji na atraktivitě a dobrá organizace na oblíbenosti mezi žáky. 

SCHOOL FLOORBALL CUP 2017 (1)

 

Další fotky naleznete v galerii.

Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Červen 2018
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Syndikovat
Syndikovat obsah© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika