Vystava 2010 05
Den bezpecnosti 2014 13

Elektronický zápis do prvních tříd

Vážení rodiče,

vzhledem k mimořádným opatřením v základních školách se Zápis k povinné školní docházce uskuteční na naší škole v souladu s právními předpisy, ale v současné neobvyklé situaci bude organizován jiným způsobem, než jsme byli zvyklí v minulých letech. Mění se pouze termín a způsob zápisu. Počet otvíraných tříd, kritéria pro přijetí, postup v případě, že v jednom z kritérií nebude možné přijmout všechny uchazeče, se nemění.

Zápis se uskuteční od 6. dubna do 20. dubna 2020. Online zápis bude aktivní až 6. dubna 2020.

Podpora rodičů budoucích prvňáčků:

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

letos poprvé probíhá zápis budoucích prvňáčků bez dětí. Předškoláci nebudou ve školkách systematicky připravováni a velká část přípravy se přenesla na rodiče.

Ti si zřejmě nebudou vědět až tak úplně rady, co s dětmi mají dělat.

Jako podpora by jim mohla sloužit příručka CHYSTÁME SE DO 1. TŘÍDY, kterou si zadarmo mohou stáhnout na:

Přeji hodně zdraví.

Mgr. Alena Šoukalová, ředitelka školy

Elektronický zápis do prvních tříd

06.04.2020 - 07:00
20.04.2020 - 15:00

Vážení rodiče,

Zápis se uskuteční od 6. dubna do 20. dubna 2020. Online zápis bude aktivní až 6. dubna 2020.

Poplatky družina - vrácení

Poplatky za družinu budou za měsíce, kdy dítě nenavštívilo ani jeden den ve školní družině, vráceny rodičům během měsíce června 2020.

vedení školní družiny

Informace - Elektronický zápis do prvních tříd

Milí rodiče,

zápisy do 1. tříd budou probíhat elektronicky v termínu 6. - 20. 4. 2020. Zápis proběhne bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Prosím, sledujte web školy. Bližší informace o zápisu Vám poskytneme během tohoto týdne.

vedení školy ZŠ s RVJ Bronzová

Pedagogové pomáhají a šijí roušky

Vážené kolegyně,

přes vaši velkou skromnost se ke mně dostala informace, že jste našily velké množství roušek pro své okolí, rodiny, přátele, známé, sousedy, hasiče, prodavače a další potřebné. Chtěla bych vám moc a moc poděkovat alespoň touto cestou. Velice si vás i vašeho činu vážím. Jste báječné.

Konzultace školního psychologa po dobu uzavření školy

Vážení rodiče, žáci a pedagogové,

po dobu uzavření školy jsou pro vás nadále k dispozici služby školního psychologa. V tuto chvíli je možné navázat spojení prostřednictvím e- mailu krausova@zs-bronzova.cz. Po dobu uzavření školy můžete ve všední dny mezi 8 a 17 hod využít online chat na stránce:

Nezapomeňte v těchto dnech pečovat nejen o fyzické, ale i o duševní zdraví. Prohlédněte si na webu školy prezentaci s tipy, jak toto náročné období překonat.

Přeji pevné zdraví, Mgr. Eva Krausová.

Prezentace k tématu Péče o duševní zdraví v době pandemie ke stažení zde

Zápis do prvních tříd

Informace termínům zápisu do 1. tříd viz https://skolyprahy13.cz/zapis-do-1-tridy-informace/

Rodiče dětí do deseti let (nově do 13 let) mají nárok na ošetřovné. Předvyplněný formulář prosím z důvodu omezeného provozu školy zasílejte na uvedenou adresu reditel@zs-bronzova.cz, kde bude urychleně vyřízen.

Tiskopis k vytisknutí  na webových stránkách ČSSZ (odkaz níže).

Další podrobnosti k ošetřovnému na webových stránkách ČSSZ (odkaz zde).

ředitelství školy

Soutěž v sudoku

V únoru na naší škole probíhala soutěž v sudoku. V závěrečném kole, kdy dobrovolní účastníci řešili tabulku sudoku na čas, zvítězila Valerie Hradilová, 2. místo získal Erik Matula a 3. místo obsadila Adéla Stratilová.

Vítězům gratuluji a všem účastníkům přeji mnoho dalších příjemně strávených chvil při řešení tohoto rébusu.

Libuše Kuncmanová

«Duben 2020»