Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Stáž konaná v rámci programu OP-PPR Švédsko


Projekt Inkluze v ZŠ Bronzová
Projekt Inkluze v ZŠ Bronzová II
Šablony II
Poslední položky
Inkluze v ZŠ Bronzová II
1632722484771
1632722484771
1632722484792
1632722484792
 
Náhodný výběr
Výlet do Benátek nad Jizerou
Výlet do Benátek nad Jizerou
Akademie - 20let - 01
Akademie - 20let - 01
Podzimni_tvoreni_2019 (5)
Podzimni_tvoreni_2019 (5)
 



Kroužky ve školním roce 2021/2022

 V současné době probíhá nábor do těchto kroužků na rok 2021/2022

 

Mladí hasiči

         Sdružení hasičů Stodůlky                                       čtvrtek: 17.30                    tel. 737105458

         Sdružení hasičů Třebonice                                     středa: 17.00                     martahorakova69@seznam.cz

 

Kurz předškolní výchovy Bez zábran do školy

          Informační schůzka – termín bude upřesněn

          p. uč. Francová                        začátek kurzu – listopad 2021

 přihlášky na predskvych.bronz@seznam.cz (jméno dítěte a datum narození)

 

Kurz předškolní výchovy AJ pro bilingní třídu

         p. uč. Birková                           začátek kurzu – listopad 2021

přihlášky na Birkova@zs-bronzova.cz

 

B-Clever, kroužky

Příprava na přijímací zkoušky

kroužky dle nabídky na webu:www.BClever.cz

 

Grafika – akad. malíř Vejvoda                                úterý 14.30 – 16.00      informační leták

                                                                                           tel.: 777 204 553

 

Šachy – šach. škola Vávra Černoušek         úterý od 15.15 hod.        informační leták

       skola@sachovykrouzek                                     tel. 777145620,     777888172

 

Kroužky praha@krouzky.cz,  tel. 775 620 308)                                        informační leták

Angličtina 1.tř.                                            pondělí 14-15

Angličtina 2.tř.                                           pondělí 15.10-16.10

Robotika s legem                                       úterý 14.00-15.00

Divadlo a dramatická výchova           úterý 14.00-15.00

Anglická konverzace 3.-5.třída            úterý 15.10- 16.10

Vědecké pokusy I.   zač.                             středa 14.00 – 15.00

Vědecké pokusy II   pokr.                         středa 15.10-16.10

O zvířatech se zvířaty (1.+ 2.tř.)            čtvrtek 14.00-15.00

O zvířatech se zvířaty (od 3.tř.)              čtvrtek 15.10 – 16.10

S výtvarkou kolem světa                         čtvrtek 14.00-15.00

Tvořivý kroužek                                          čtvrtek 15.10-16.10

 

Top Dance Prague - TŠ Ivy Langerové      organizace@topdanceprague.cz, FZŠ Bronzová | Tanec (topdanceprague.cz) Tel.    778700756      

                                                                             úterý 16.00-18.00                   informační  leták

 

 

 

DDM Stodůlky      probíhá v naší škole/

Sportovky pro školáky                              pondělí 15.00-16.30

Šikulka 5-7 let                                               pondělí 17.30.-18.30 hod.

Gymnastika sport.+ Rope Skipping    pondělí 16.30 -17.30

Sport. gymnastika 6-12 let                     úterý 14 – 16.0o

Gymnastika sport. C                                úterý 16.00 – 17.00

Gymnastika pokročilí C                         úterý 15.00 – 16.00

Cvičení rodičů s dětmi                            čtvrtek 15.30-16.30 hod.

Věda Z-Příroda                                              úterý 15.30-16.30

Věda Z – Pokusy                                                         16.30-17.30

www.ddmstodulky.cz

 

Special One Academy – gymnastika       čtvrtek 15.30 – 17.30 hod.

Special1akademy@email.cz

 

Gymnastika pro děti                                       pondělí : 15.30-16.30 hod info@gymnastikaprodeti.org

 

Basketbalová škola                                       středa 16.00-17.00

                    MichalkovaPetra@seznam.cz,       tel. 776 232 227

https://tygri.eu/…22/

 

 

Gymnathlon                                                       středa 15.15-17.15 hod.

              17.30-18.30 hod.

honza.kadlec@gymnathlon.cz

 

 

Florbal – FBK OLYMP Praha                     pátek: 14.00-17.00                      informační leták

www.florbalprodeti.cz (1. – 9.třída)

 

Kutil Junior – šikovné děti                         úterý: od 14.00-15.00 hod.

info@kutiljunior.cz, tel. 602258820

 

 

Kroužek programování Baltík                    pondělí: 15.30 – 16.30               informační leták

tib@tib.cz, tel. 739 659 720

 

Kurz inline bruslení pro děti                       pondělí: 13.45-15.00 hod.         informační leták

info@jsmeinline.cz, tel: 731239237

 

 

Berukroužky                             www.berukrouzky.cz,       tel. 775600308        informační leták 1, 2

nabídka: Kutilská dílna                                středa 15.00-16.00

Moderní tance                                                 úterý 15.00-16.00

Hollywood Club /natáčení filmu/              čtvrtek 15.00-16.00

Malý kuchtík                                                   úterý 16.00-17.00

Dílnička pro holky                                         středa 14,00-15.00

Vědecké pokusy                                              úterý 14.00-15.00

Angličtina hrou                                              čtvrtek 14.00-15.00

Keramika                                                         čtvrtek 16.00-17.00

 

 

Dětské kroužky Kamarád - info@krouzky-kamarad.cz                                 informační leták

Netradiční výtvarné dílny

kroužek Harry Potter

kroužek Jóga pro děti

Skaut junior

 

 

Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Dnes oblíbené



© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika