Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Šablony II
Projekt Inkluze v ZŠ Bronzová
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
vP RZ Ředkovec 2017 (73)
vP RZ Ředkovec 2017 (73)
AJ soutez 2011 50
AJ soutez 2011 50
Vanoce v SD 2008 09
Vanoce v SD 2008 09
 



Kroužky ve školním roce 2020/2021

V současné době probíhá nábor do těchto kroužků na rok 2020/2021

 

Mladí hasiči

Sdružení hasičů Stodůlky               čtvrtek: 17.30                            tel. 737105458

Sdružení hasičů Třebonice             středa: 17.15                              martahorakova69@seznam.cz

 

Flétna, kytara                               p.prof. Smolík                           tel. 728 506 658

                                hudebnikurzyjs@seznam.cz

 

Kurz předškolní výchovy                                                             Informační schůzka – termín bude upřesněn

               p.uč. Francová                   začátek kurzu – listopad 2020

      přihlášky na predskvych.bronz@seznam.cz (jméno dítěte a datum narození)

 

Grafika                     akad.malíř Vejvoda - úterý                           tel.: 777 204 553

 

Šachy                       šach.škola VávraČernoušek                  úterý od 15.15 hod.

                                                                                                        skola@sachovykrouzek.cz, tel. 777145620, 777888172

 

Kroužky                                                                                                praha@krouzky.cz, tel. 775 620 308

Robotika s legem                                                      úterý 15.30-16.30

Angličtina 1.tř.                                                          pondělí 14-15

Angličtina 2.tř.                                                         pondělí 15.15-16.15

Vědecké pokusy I.          zač.                                 středa 14.00 – 15.00

Vědecké pokusy II.        pokr.                              středa 15.15-16.15

O zvířatech se zvířaty (1.+ 2.tř.)                       čtvrtek 14.oo-15.00

O zvířatech se zvířaty (od 3.tř.)                          čtvrtek 15.15 – 16.15

S výtvarkou kolem světa                                     čtvrtek 15.15-16.15

Divadlo a dramatická výchova                        15.15-16.15

 

Taneční škola Ivy Langerové                                                organizace@ivalangerova.cz   Tel.: 778700756

                                                            https://www.ivalangerova.cz/praha-5/fzs-bronzova

                             úterý 16.00-18.00

 

Věda nás baví-vědecký kroužek                                              info@vedanasbavi.cz

/pokusy/                                                                        středa: 14.00-15.00 začátek: 9.10.

 

 DDM Stodůlky    /probíhá v naší škole/

Sportovky pro školáky                                                   pondělí 15.0o-16.oo   

Šikulka 5-7 let                                                                     pondělí 16.30.17.30 hod.

Rope Skipping                                                                        pondělí 17.30 -18.30

Sport.gymnastika 6-12 let                                              úterý 14 – 16.00

Gymnastika sport. C                                                          úterý 16.00 – 17.00

Cvičení rodičů s dětmi                                                   úterý 15.00 – 16.00

                             čtvrtek 8.45-9.45 hod.

Badbinton                                                                            středa 15.oo-16.oo

Gymnastika sportovní 6-12 let                                      čtvrtek 15.oo-16.3o hod.

                              www.ddmstodulky.cz

 

 Special One Academy – gymnastika                                   čtvrtek 15.30 – 17.30 hod.

                              Special1akademy@email.cz

 

Gymnastika pro děti                                                                     pondělí : 15.30-16.30 hod

                                                                                                                  info@gymnastikaprodeti.org

 

Basketbalová přípravka                                                          MichalkovaPetra@seznam.cz, tel. 776 232 227

                              středa 16.oo-17.oo

 

Gymnathlon                                                                                  středa 15.15-17.15 hod.

                              17.30-18.30 hod.

                              honza.kadlec@gymnathlon.cz

 

Akrobatický rock-n-roll                                                             pondělí, čtvrtek od 17.oo-19.oo hod.

V.Gjurov                                                                                             V.Gjurov@seznam.cz

 

Florbal – FBK OLYMP Praha                                                  www.florbalprodeti.cz          (1. – 9.třída)

                             pátek: 14.00-17.00

 

Kutil Junior – šikovné děti                                                     info@kutiljunior.cz, tel. 602258820

                             úterý: od 14.00-15.00 hod.

 

Kroužek programování Baltík                                                tib@tib.cz,  tel. 739 659 720

                              pondělí: 15.30 – 16.30

 

Kurz inline bruslení pro děti                                                  info@jsmeinline.cz, tel: 731239237

                              pondělí: 13.45-15.00 hod.

 

 

Berukroužky                                                                                      www.berukrouzky.cz, tel. 775600308

                               čtvrtek 15.00-16.00

    nabídka:  Kutilská dílna

Moderní tance

Hollywood Club /natáčení filmu/

Keramika

Kreativní dílnička pro holky

Vědecké pokusy

 

Sportovní jóga pro děti                                                        vaclav.jogaprodeti@mail.cz

                                                        pondělí: 18.30 do 19.30 hod.

 

Dětské kroužky Kamarád                                                     info@krouzky-kamarad.cz

Keramika l.st.                                                            pondělí  14.oo - l5.oo

Hravá angličtina l.třída                                         úterý  14.oo- 15.oo

Hravá angličtina 2.třída                                       úterý   15.oo-16.oo

Flétna pro zač.                                                         středa 14.oo-15.oo

Malý astronom                                                       středa 14.oo-15.oo

Tvořivé dílny a výroba šperků                            14.oo-15.oo

Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Září 2020
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Syndikovat
Syndikovat obsah



© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika