Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Den Zeme 2011 04
Den Zeme 2011 04
AJ soutez 2011 11
AJ soutez 2011 11
Den bezpecnosti 2011 11
Den bezpecnosti 2011 11
 



Kroužky ve školním roce 2019/2020

Zájmová činnost 2019/2020 na ZŠ s RVJ Bronzová.

Ve školním roce 2019/2020 si můžete vybrat z následujících kroužků:

 

Mentální aritmetika AMAKids

  • kontakt: ceo@amakids.cz, www.amakids.cz
  • úterý: 14.30 až 16.30 hod.

 

Mladí hasiči

  • Sdružení hasičů Stodůlky, čtvrtek: 17.30, kontakt: 737 105 458

 

Flétna, kytara - p. prof. Smolík

 

Klub mladého diváka - p. uč. Mgr. Anna Vitásková, p. uč. Mgr. Veronika Kurková

  • 4 představení ročně (pro žáky 8. a 9. tříd)

 

Kurz předškolní výchovy - p. uč. Francová

  • informační schůzka - termín bude upřesněn
  • začátek kurzu - listopad 2019

 

Grafika - akad. malíř Vejvoda

  • kontakt: 777 204 553
  • úterý

 

Šachy - Šachová škola Vávra & Černoušek

  • úterý od 15.15 hod.

 

Kroužky

  • Vědecké pokusy I - pro 1. a 2. třídy - středa 14.00 - 15.00 hod.
  • Vědecké pokusy II - pro 3. a 4. třídy - středa 15.15 - 16.15 hod.
  • Robotika s legem - pondělí: 14.00 - 15.00 hod.
  • Angličtina - 1. třída - pondělí: 14.00 - 15.00 hod. 
  • Angličtina - 2. třída - pondělí: 14.00 - 15.30 hod.
  • O zvířatech se zvířaty - čtvrtek 14.00 - 16.00 hod.
  • S výtvarkou kolem světa - čtvrtek: 14.00 - 15.00 hod.
  • Divadlo a dramatická výchova

 

Taneční škola Ivy Langerové

  • úterý 16.00 - 18.00 hod.

 

Věda nás baví - vědecký kroužek

  • pokusy - středa: 14.00 - 15.00 hod. - začátek 9. 10. 2019

 

DDM Stodůlky (probíhá v naší škole)

  • Sportovky pro školáky - pondělí: 15.00 - 16.00 hod.
  • Karate přípravka (7 až 12 let)- pondělí: 14.00 - 15.30 hod.
  • Šikulka (5 až 7 let) - pondělí 16.30 - 17.30 hod.
  • Sportovní gymnastika - úterý: 14.00 - 16.00 hod., čtvrtek: 15.00 - 16.30 hod. (pro děti 6 až 12 let), úterý: 16.00 - 17.00 hod. (pro děti 4 až 6 let)
  • Florbal - středa: 17.15 až 18.15 hod.
  • Rope Skipping - pondělí: 17.30 - 18.30 hod.
  • Cvičení rodičů s dětmi - čtvrtek: 8.45 - 9.45 hod., úterý: od 15.00 do 16.00 hod.
  • Capoeira - středa: 19.00 - 20.00 hod.
  • Badminton - středa: 15.00 - 16.00 hod.

 

Special One Academy - gymnastika

  • kontakt: special1academy@email.cz
  • čtvrtek: 15.30 - 17.30 hod.

 

Gymnastika pro děti

  • pondělí: 15.30 - 16.30 hod, kontakt: info@gymnastikaprodeti.org

 

Sportuj ve škole

  • kontakt: michalkovapetra@seznam.cz, 776 232 227
  • středa 16.00 až 17.00 hod.

 

Gymnathlon

  • kontakt: honza.kadlec@gymnathlon.cz
  • středa: 15.15 až 17.15 hod. a 17.30 až 18.30

 

Akrobatický rock and roll

  • kontakt: v.gjurov@seznam.cz
  • pondělí a čtvrtek od 17.00 do 19.00 

 

Florbal - FBK OLYMP Praha

  • www.florbalprodeti.cz
  • pro žáky 1. až 9. třídy, pátek: 14.00 - 17.00 hod.

 

Kroužek kutilství "kutil Junior" - šikovné děti

  • úterý od 14.00 do 15.00 

 

Kroužek programování Baltík

  • čtvrtek: 16.00 až 17.00

 

Zumba - p. Pospíšilová

  • úterý od 19.00 hod.

 

Kurz inline bruslení pro děti

  • pondělí do 13.30 až 15.00 hod.
 

Berukroužky - Hollywood Club

  • www.berukrouzky.cz, 775 600 308
  • čtvrtek od 15.00 - 16.00 hod.
 
Nejbližší události
  • žádná nadcházející událost není k dispozici
Události
«Říjen 2019
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Syndikovat
Syndikovat obsah



© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika