Neučíme o jazyce, učíme jazyk!
Projekt PRIMAS
Projekt Comenius SEP 2007-2009
Socrates - Education and Culture

Students' Environment Parliament 2007-2009
Projekt Comenius na ZŠ s RVJ Bronzová
Náhodný výběr
Angličtina s rodilým_2019 (18)
Angličtina s rodilým_2019 (18)
vP RZ Ředkovec 2017 (71)
vP RZ Ředkovec 2017 (71)
HV 1.trida 25
HV 1.trida 25
 



Kroužky ve školním roce 2019/2020

Zájmová činnost 2019/2020 na ZŠ s RVJ Bronzová.

Ve školním roce 2019/2020 si můžete vybrat z následujících kroužků:

 

Mentální aritmetika AMAKids

  • kontakt: ceo@amakids.cz, www.amakids.cz
  • úterý: 14.30 až 16.30 hod.

 

Mladí hasiči

  • Sdružení hasičů Stodůlky, čtvrtek: 17.30, kontakt: 737 105 458

 

Flétna, kytara - p. prof. Smolík

 

Klub mladého diváka - p. uč. Mgr. Anna Vitásková, p. uč. Mgr. Veronika Kurková

  • 4 představení ročně (pro žáky 8. a 9. tříd)

 

Kurz předškolní výchovy - p. uč. Francová

  • informační schůzka - termín bude upřesněn
  • začátek kurzu - listopad 2019

 

Grafika - akad. malíř Vejvoda

  • kontakt: 777 204 553
  • úterý

 

Šachy - Šachová škola Vávra & Černoušek

  • úterý od 15.15 hod.

 

Kroužky

  • Vědecké pokusy I - pro 1. a 2. třídy - středa 14.00 - 15.00 hod.
  • Vědecké pokusy II - pro 3. a 4. třídy - středa 15.15 - 16.15 hod.
  • Robotika s legem - pondělí: 14.00 - 15.00 hod.
  • Angličtina - 1. třída - pondělí: 14.00 - 15.00 hod. 
  • Angličtina - 2. třída - pondělí: 14.00 - 15.30 hod.
  • O zvířatech se zvířaty - čtvrtek 14.00 - 16.00 hod.
  • S výtvarkou kolem světa - čtvrtek: 14.00 - 15.00 hod.
  • Divadlo a dramatická výchova

 

Taneční škola Ivy Langerové

  • úterý 16.00 - 18.00 hod.

 

Věda nás baví - vědecký kroužek

  • pokusy - středa: 14.00 - 15.00 hod. - začátek 9. 10. 2019

 

DDM Stodůlky (probíhá v naší škole)

  • Sportovky pro školáky - pondělí: 15.00 - 16.00 hod.
  • Karate přípravka (7 až 12 let)- pondělí: 14.00 - 15.30 hod.
  • Šikulka (5 až 7 let) - pondělí 16.30 - 17.30 hod.
  • Sportovní gymnastika - úterý: 14.00 - 16.00 hod., čtvrtek: 15.00 - 16.30 hod. (pro děti 6 až 12 let), úterý: 16.00 - 17.00 hod. (pro děti 4 až 6 let)
  • Florbal - středa: 17.15 až 18.15 hod.
  • Rope Skipping - pondělí: 17.30 - 18.30 hod.
  • Cvičení rodičů s dětmi - čtvrtek: 8.45 - 9.45 hod., úterý: od 15.00 do 16.00 hod.
  • Capoeira - středa: 19.00 - 20.00 hod.
  • Badminton - středa: 15.00 - 16.00 hod.

 

Special One Academy - gymnastika

  • kontakt: special1academy@email.cz
  • čtvrtek: 15.30 - 17.30 hod.

 

Gymnastika pro děti

  • pondělí: 15.30 - 16.30 hod, kontakt: info@gymnastikaprodeti.org

 

Sportuj ve škole

  • kontakt: michalkovapetra@seznam.cz, 776 232 227
  • středa 16.00 až 17.00 hod.

 

Gymnathlon

  • kontakt: honza.kadlec@gymnathlon.cz
  • středa: 15.15 až 17.15 hod. a 17.30 až 18.30

 

Akrobatický rock and roll

  • kontakt: v.gjurov@seznam.cz
  • pondělí a čtvrtek od 17.00 do 19.00 

 

Florbal - FBK OLYMP Praha

  • www.florbalprodeti.cz
  • pro žáky 1. až 9. třídy, pátek: 14.00 - 17.00 hod.

 

Kroužek kutilství "kutil Junior" - šikovné děti

  • úterý od 14.00 do 15.00 

 

Kroužek programování Baltík

  • čtvrtek: 16.00 až 17.00

 

Zumba - p. Pospíšilová

  • úterý od 19.00 hod.

 

Kurz inline bruslení pro děti

  • pondělí do 13.30 až 15.00 hod.
 

Berukroužky - Hollywood Club

  • www.berukrouzky.cz, 775 600 308
  • čtvrtek od 15.00 - 16.00 hod.
 
Nejbližší události
Události
«Prosinec 2019»
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Svačiny Happysnack
Kin-ball
Pilotní škola kin-ballu
Poslední aktualizace
Dnes oblíbené
Syndikovat
Syndikovat obsah



© ZŠ s RVJ Bronzová 2006-2013 | webdesign a správa Vojtěch Kusý | provozováno na CMS Drupal | Přihlášení do systému [ statistika