ZA 7.trida 3
O starostovu brusli 2009 7
Maskarni bal SD 2015 27

Nejvíce navštěvovaný obsah v poslední době.

Oficiální název školy, poštovní adresa, fakturační adresa, telefony, mail...
TIP! Pro kontaktování přes e-mail použijte náš kontaktní formulář.

Plán hlavních úkolů pro školní rok 2018/2019

Harmonogram školního roku, prázdniny, třídní schůzky apod.

Dopravní hřiště

Dopravni hriste 2015 01Ráno bylo chladné, mlha se nestačila rozplynout, ale žáci 5. A vyrazili na dopravní hřiště u školy. Tam na ně čekal příslušník Policie ČR, s kterým si připomněli vybavení kola, vhodné oblečení a obutí při jízdě na kole i značky. Pak přišlo vlastní ježdění.

Řád školní družiny

Aktualizovaný řád školní družiny při ZŠ s rozšířenou výukou jazyků Bronzová 2027, Praha 13.

Výlet do Drážďan

Vylet do Drazdan 2011 01Dne 4.5.2011 se zúčastnili žáci 8. a 9. tříd výletu do Drážďan. Hlavní město Saska, nazývané Benátkami severu, se může pochlubit řadou památek: prohlédli jsme si znovu postavený kostel Frauenkirche, zámek, operní dům Semperoper, obrazárnu Gemäldegalerie se světoznámou Sixtýnskou Madonou a Zwinger. Znalosti němčiny si mohli žáci vyzkoušet při nakupování suvenýrů a dárků. Výlet do německy mluvící země je určitě motivací pro další výuku němčiny.

Bezpečnost dětí na Internetu

Dnešní mladá generace má velmi snadný přístup k informacím a komunikačním možnostem, ve kterých se pro ni skrývají mnohá nebezpečí, přestože to tak na první pohled nemusí vypadat.

Školní vzdělávací program školní družiny

Aktualizovaný školní vzdělávací program školní družiny.

3.A v ZOO

Třída 3.A se přihlásila do celonárodní školní hry Staň se záchranářem, která probíhala na dětském webu Alík.cz. Úkolem žáků bylo procházet interaktivní hry s tématikou ochrany člověka za mimořádných událostí, učit se poznávat bezpečnostní rizika, rozhodovat se o správné reakci na neznámé a nebezpečné situace. Za odměnu třída navštívila zoo ve středu 18. 6., kde děti odevzdaly nasbírané staré mobily. Tam nejen obdržely drobné dárky, ale i se zase něco víc dozvěděly o zvířatech v pražské zoo.

Červeno-černo-bílý den

Na ZŠ Bronzová, jak je již tradicí, proběhl 5. prosince červeno-černo-bílý den. Ve škole se objevili čerti s Mikulášem a anděly. Letos nám peklo poslalo hlavně čertice, ale na prvňáky-anděly nic neměly! Skupinka z nebe a pekla obešla třídy, kde rozdala sladkosti hodným dětem, těm méně hodným brambory. Den ve škole byl pro všechny prima. Zase za rok!

Není kuskus jako kuskus

Slyšeli jste už o kuskusu? Většina z vás zřejmě ano, a dokonce někteří měli možnost ho i ochutnat. Je to tradiční severoafrický pokrm. Jedná se vlastně o druh těstovin, který je speciálně vyroben z tvrdozrnné pšenice.Ta se nejdříve semele na krupici a následně se zpracovaná do drobných kuliček. Ty jsou poté napařovány a vysušeny.

«Prosinec 2018